Sayfa 1011/1023 İlkİlk ... 115119119611001100910101011101210131021 ... SonSon
Arama sonucu : 8183 madde; 8,081 - 8,088 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1.  Alıntı Originally Posted by shorts Yazıyı Oku
    teşekkürler rxpu. yeterince içimi kararttınız bu gece.. diğer sorularımı başka bir güne bırakayım.. syg.
    Coinlere göz atma vaktiniz gelmiş bence.

2.  Alıntı Originally Posted by shorts Yazıyı Oku
    teşekkürler rxpu. yeterince içimi kararttınız bu gece.. diğer sorularımı başka bir güne bırakayım.. syg.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

3.  Alıntı Originally Posted by Patrick Bateman Yazıyı Oku
    Coinlere göz atma vaktiniz gelmiş bence.
    yan gözle bakıyorum da yemiyor

Alıntı Originally Posted by shorts Yazıyı Oku
    ..

2) bahçede ıslanır heder olur iyisi mi yarın yurt dışındaki hesabıma yolliim dedim..

bilal'ciim gel bakiim sen buraya. naaptın sen? demeleri gibi bi ihtimal de söz konusu oluyor mu?
    Türk parası kıymeti koruma kanunuyla daha önceden sınırlamalar vardı ama bu kaldırıldı . Yanı yurt dışına şahsi hesabiniza da para gönderebilirsiniz bu konuda size kimse hesap soramaz . İthalat ve ihracat işlemleri zaten serbest ama bunun dışındaki şahsi İşlemlerde 50bin dolar üzerinde sadece ilgili bankanın merkez bankasına bildirim zorununlulugu var banka bu yüzden size niye gönderdiğinizi soruyor ama sorgulama hakkı kalktı.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

5.  Alıntı Originally Posted by umutabi Yazıyı Oku
    Forunda biri yada birileri diyorki , Doları buralarda al demek yarın öbür gün düşerse diyen kişiyi vebal altına sokarmış. Ben dahil bu forumda yazan, Doları yıllardır elinde tutanlar ne 2 lerin üzerine attığında ne 4 leri kırdığında kimseye buralardan Dolar alın diye bir şey söyledi mi ! Sadace ne dedik , bu gidiş iyi gidiş değil bu ahval ve şerait altında Dolarda yükseliş kaçınılmaz, dedik mi demedik mi ! Dedik ama Dolar almak istemeyen kişiler yada kendileri akırken uyandırma kerizi misali başkalarına almayın diye akıl verenler her seferinde buradan alanın eli yanar dedi mi demedi mi !Şimdi gelinen noktada vebal alacak birileri varsa onlar bu ahval ve şerait içinde Dolarda yükseliş kaçınılmaz diyen bizler mi yoksa yandaşlık yada aymazlık veya tamamen saflık içinde sakın buralardan Dolar almayın diyenler mi ! Hadi bakalım bir suçlu varsa o kim ?
    https://www.youtube.com/watch?v=u_FwV2Oc3Bc

6.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Türk parası kıymeti koruma kanunuyla daha önceden sınırlamalar vardı ama bu kaldırıldı . Yanı yurt dışına şahsi hesabiniza da para gönderebilirsiniz bu konuda size kimse hesap soramaz . İthalat ve ihracat işlemleri zaten serbest ama bunun dışındaki şahsi İşlemlerde 50bin dolar üzerinde sadece ilgili bankanın merkez bankasına bildirim zorununlulugu var banka bu yüzden size niye gönderdiğinizi soruyor ama sorgulama hakkı kalktı.
    49 49 göndersek aylar sürer.. vazgeçim ben o zaman

�� teşekkürler

Alıntı Originally Posted by shorts Yazıyı Oku
    49 49 göndersek aylar sürer.. vazgeçim ben o zaman
    Merkez bankasına bildirmede bir sorun yok usulen bildiriyor bu kişi 50bin uzeri para gönderdi diyor 30 gün içerisinde . Sonuçta siz bu parayı yasal yollardan kazandıysanız sorun yok. O madde kaldırılmadan önce sıkıntılıydı ama suan o sıkıntı kalktı .

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Sayfa 1011/1023 İlkİlk ... 115119119611001100910101011101210131021 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •