Sayfa 562/1023 İlkİlk ... 62462512552560561562563564572612662 ... SonSon
Arama sonucu : 8183 madde; 4,489 - 4,496 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

Alıntı Originally Posted by realities Yazıyı Oku
    anlayıp ne yapacaksınız, internet kullanıp ta hala bilmiyorsanız dolar muhabetine devam..
    O işi 2 kişi becerebilir hangisi olduğu belli oldu da ben mi anlayamadım diye sormuştum aslında, neyse siz sanırım yazmak istemiyorsunuz.

2.  Alıntı Originally Posted by HAKEM Yazıyı Oku
    O işi 2 kişi becerebilir hangisi olduğu belli oldu da ben mi anlayamadım diye sormuştum aslında, neyse siz sanırım yazmak istemiyorsunuz.
    yok bu işi yapanlardan biri efkan ala olabilirmiş ya da londra efendileri meral akşeneri destekleyecekmiş
    bunların hepsi şehir efsanesi olduğu 24 haziran akşamı belli olacaktır..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Karadenizin yeşillikler diyarı..şehri İstanbul .
    Gönderi
    19,657
     Alıntı Originally Posted by shorts Yazıyı Oku
    sayın güneysu.

"gerekirse başlığı uçururuz, bu başlıklara yazık olmasın" gibi uzun süredir maruz kalmaktan bıktığımız, çocuk azarlar gibisinden tehditvari söylemleri ne size ne de buraya yakıştıramadığımı bilmenizi isterim.

saygılar.
    Cafeye yazın siyasi yazıları, cafeyi uçuruyoruz, arkada şikayet izleri kalmasın diye,

üyelerin kendi iyilikleri için,

onlarca kere yaptığımız şeydir.

burada çok siyasete girerseniz, piyasadan çok siyaset olunca, yazıları silmek yerine komple başlığı kaldırılmasına üzülürüm anlamında kullanmıştım
    Forum kurallarını okumak için tıklayınız

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya/satmaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: hisse başlıklarında dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

4.  Alıntı Originally Posted by guneysu Yazıyı Oku
    Cafeye yazın siyasi yazıları, cafeyi uçuruyoruz, arkada şikayet izleri kalmasın diye,

üyelerin kendi iyilikleri için,

onlarca kere yaptığımız şeydir.

burada çok siyasete girerseniz, piyasadan çok siyaset olunca, yazıları silmek yerine komple başlığı kaldırılmasına üzülürüm anlamında kullanmıştım
    Aynı özeni hassasiyeti hisse başlıklarında da gösterirseniz çok iyi olur.
    Özellikle bazı hisselerde çok açık aleni spekülasyon manipüasyon yapılıyor.
    Adama 1 hafta ceza veriliyor bu arad yedek nickle yazılar devam ediyor tabi
    1 hafta sonra kaldığı yerden devam..

İlla çıkıp evet ben aracı kurum adamıyım spekülatörüm tahta yapıcıyım yancıyım cepci yim demelerini bekliyorsunuz..

Foruma hiç bir katkısı olmayan bu elemanları TAMEMEN yasaklamak çok mu güç???

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gönderi
    19,657
     Alıntı Originally Posted by gundwane Yazıyı Oku
    Aynı özeni hassasiyeti hisse başlıklarında da gösterirseniz çok iyi olur.
    Özellikle bazı hisselerde çok açık aleni spekülasyon manipüasyon yapılıyor.
    Adama 1 hafta ceza veriliyor bu arad yedek nickle yazılar devam ediyor tabi
    1 hafta sonra kaldığı yerden devam..

İlla çıkıp evet ben aracı kurum adamıyım spekülatörüm tahta yapıcıyım yancıyım cepci yim demelerini bekliyorsunuz..

Foruma hiç bir katkısı olmayan bu elemanları TAMEMEN yasaklamak çok mu güç???
    çok aleni manipilasyon gördüğünüz yazının altındaki üçgene basarsanız, bizlere yardımcı olursanız, ilgileniriz.

sizde takdir edersiniz ki, forumda yazılan binlerce yazıyı her gün takip etmememiz, okumamız imkansızdır.

bu görevi, ailemizden işimizden vakit ayırarak ( çalarak ) gönüllülük üzerine yapıyoruz.

forumda moderatör ve yöneticiler bu iş için para almıyor/uz.

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya/satmaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: hisse başlıklarında dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

6.  Alıntı Originally Posted by guneysu Yazıyı Oku
    çok aleni manipilasyon gördüğünüz yazının altındaki üçgene basarsanız, bizlere yardımcı olursanız, ilgileniriz.

sizde takdir edersiniz ki, forumda yazılan binlerce yazıyı her gün takip etmememiz, okumamız imkansızdır.

bu görevi, ailemizden işimizden vakit ayırarak ( çalarak ) gönüllülük üzerine yapıyoruz.

forumda moderatör ve yöneticiler bu iş için para almıyor/uz.

inanın bu yazınızdan sonra bu foruma garip denecek ölçüde ilgili bazı tiplerin ilgisi düşecektir

baksanıza 40 bin tl lere varan kazancınıza göz dikmiş durumdalar bu üç kardeş

7. Merkezin üstün gayretleri neticesinde seçimlere 0 yada (-) bakiyeyle girmesini beklemek hayalcilik olmaz

bu faiz kesmez...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gönderi
    19,657
     Alıntı Originally Posted by epikurus Yazıyı Oku
    [/B]

inanın bu yazınızdan sonra bu foruma garip denecek ölçüde ilgili bazı tiplerin ilgisi düşecektir

baksanıza 40 bin tl lere varan kazancınıza göz dikmiş durumdalar bu üç kardeş
    Ben gerçeği yazdım, ilgili şahsın üyeliğini kapattım, burada atar yapana asla tahammül etmem.

uyarıları yapan benim, 1 kuruş bu güne kadar forumdan para almadım,

site sahibini de tanımam. güvendi, yardımcı olurmusun dedi, bende kabul ettim.

benden öncede yöneticilik/moderatörlük yapanlarda almadı,

benden sonrakiler de almayacak. ( inşallah )

işimiz zor, her gün onlarca üye ile tartış, ceza verirsin ceza dönüşü küfür bile yersin.

o zaman niye yapıyorsun bu görevi diyenlerde vardır.

küçük yatırımcıyı korumak için, kurtlara yem olmasın diye.

şimdi şantiyede olmam lazımdı, bekliyorlar beni, ben burada cevap yazıyorum.

hepinize bol kazançlar, biraz da gerçek işime gideyim.

Sayfa 562/1023 İlkİlk ... 62462512552560561562563564572612662 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •