Sayfa 564/1023 İlkİlk ... 64464514554562563564565566574614664 ... SonSon
Arama sonucu : 8183 madde; 4,505 - 4,512 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1.  Alıntı Originally Posted by human01 Yazıyı Oku
    Bu kadar çabaya ragmen dolar 4.00 altına gelmiyor.....baskilasinlar bakalım.gorecez..

MI MAX cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Saat 16.30 veya 17 den sonra yabancı PALANIN ağzına hisseleri basmaya başlar. PALA BALATALARI SIYIRIP KARA DUMAN SALMAYA BAŞLAR.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Adana
    Gönderi
    10,411
    Bence yabancı bunların iyice yükseltmesini bekliyor bisti.
     Alıntı Originally Posted by colkutupayısı Yazıyı Oku
    Saat 16.30 veya 17 den sonra yabancı PALANIN ağzına hisseleri basmaya başlar. PALA BALATALARI SIYIRIP KARA DUMAN SALMAYA BAŞLAR.
    Burdaki tüm yorumlarım yatırım tavsiyesi değildir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Adana
    Gönderi
    10,411
    Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank’ın bugün yapılması beklenen Olağan Genel Kurul toplantıları ileri bir tarihe ertelendi. Halka açık olan Halkbank ve Vakıfbank konuya ilişkin açıklamalarını KAP’a yaptı.

DÜNYA’nın edindiği bilgiye göre, hükümetin isteğiyle söz konusu genel kurullar 24 Haziran’da yapılacak seçimler sonrasına ertelendi.

Konuya yakın bir kaynak, “Seçimlerden önce gündem çok yoğun. Söz konusu genel kurullarda, şirketlerin yönetimine Hazine veya Varlık Fonu gibi kuruluşlardan yapılacak temsilci atamalarıyla ilgili henüz bir çalışma yapılmamış olabilir. Bu yoğun gündemde geçen sene referandum nedeniyle yapılan erteleme bu sene seçim nedeniyle yapılmış gibi görünüyor” dediler.

Öte yandan, Merkez Bankası 12 Nisan’da genel kurulunu yaparken, THY Genel Kurulu’nu erteleme olmazsa 4 Mayıs’ta yapacak.

Borsa İstanbul’da ise henüz bir tarih belirlenmedi. Geçtiğimiz sene de referandum nedeniyle kamu kurum ve kuruluşlarının genel kurulları Hükümet'in talimatıyla referandum sonrasına ertelenmişti.
    Kaynak dünya gazetesi.

4.  Alıntı Originally Posted by human01 Yazıyı Oku
    Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank’ın bugün yapılması beklenen Olağan Genel Kurul toplantıları ileri bir tarihe ertelendi. Halka açık olan Halkbank ve Vakıfbank konuya ilişkin açıklamalarını KAP’a yaptı.

DÜNYA’nın edindiği bilgiye göre, hükümetin isteğiyle söz konusu genel kurullar 24 Haziran’da yapılacak seçimler sonrasına ertelendi.

Konuya yakın bir kaynak, “Seçimlerden önce gündem çok yoğun. Söz konusu genel kurullarda, şirketlerin yönetimine Hazine veya Varlık Fonu gibi kuruluşlardan yapılacak temsilci atamalarıyla ilgili henüz bir çalışma yapılmamış olabilir. Bu yoğun gündemde geçen sene referandum nedeniyle yapılan erteleme bu sene seçim nedeniyle yapılmış gibi görünüyor†dediler.

Öte yandan, Merkez Bankası 12 Nisan’da genel kurulunu yaparken, THY Genel Kurulu’nu erteleme olmazsa 4 Mayıs’ta yapacak.

Borsa İstanbul’da ise henüz bir tarih belirlenmedi. Geçtiğimiz sene de referandum nedeniyle kamu kurum ve kuruluşlarının genel kurulları Hükümet'in talimatıyla referandum sonrasına ertelenmişti.
    Kaynak dünya gazetesi.

genel kurulda bu bankalar üzerinden yedikleri hurmalar ortaya çıkar ve seçim öncesi sorun yaşarlar diye mi ertelediler dersiniz. Eğerki yeni bir hükümet başa gelir ise bunların yediği hurmaları ortaya çıkarıp onarması en az 20 yıl alır.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Adana
    Gönderi
    10,411
     Alıntı Originally Posted by colkutupayısı Yazıyı Oku
    genel kurulda bu bankalar üzerinden yedikleri hurmalar ortaya çıkar ve seçim öncesi sorun yaşarlar diye mi ertelediler dersiniz. Eğerki yeni bir hükümet başa gelir ise bunların yediği hurmaları ortaya çıkarıp onarması en az 20 yıl alır.
    Valla aklima gelmedi desem yalan olur

6. Borsada kapanışa 40 dakika var ve PALA nın eline vermeye başladılar. Asıl önümüzdeki hafta Enflasyon verileri açıklandığında PALA nın halini görecem ben. Haftaya Palaya balataları sıyırttırıp arkasından kara kara dumanlar saldıracaklar.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Adana
    Gönderi
    10,411
    Rezervleri iyi takip etmeli......haftaya da azalma olursa full dolara geçerim

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Karadenizin yeşillikler diyarı..şehri İstanbul .
    Gönderi
    19,690
     Alıntı Originally Posted by BORA YAŞAR Yazıyı Oku
    Manisa'dan geldim biraz önce...

Resmen yanıyor buraları...

Sabah Güneysu'nun yazısı üzerine bir yazı yazmıştım.

Telefonda yolladım.

Belki de beceremedim.

Belki silindi,

Not: Güneysu'nun sözü senettir
    This message has been deleted by BORA YAŞAR.
    kendin silmişsin, kayıtlar öyle diyor, istersen resmini çekip atayım.

sözüm senettir...

................................
    Genele....

Çoklu nick ile birilerini suçlamayın, devamlı kontrol ettiğim bir şeydir.

şüphelendiğiniz birileri olursa da, özel mesaj ile bana ulaşın, gözden kaçırmış olabilirim.

ilgili üyeyi atmamın sebebi, çoklu nick değil, atar - argo tabiri ile gider- yapmasıdır.

hiç gelemem öyle şeylere. başka forumlarda yöneticilere adminlere atar yapabiliyorsa, oralarda yazsın.
    Forum kurallarını okumak için tıklayınız

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya/satmaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: hisse başlıklarında dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

Sayfa 564/1023 İlkİlk ... 64464514554562563564565566574614664 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •