Sayfa 842/1023 İlkİlk ... 342742792832840841842843844852892942 ... SonSon
Arama sonucu : 8183 madde; 6,729 - 6,736 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

Alıntı Originally Posted by guest Yazıyı Oku
    bir bakan (zeybekçi sanırım tam hatırlamıyorum) tamam şirketlerin borcu var ama bankalar da 200 milyar dolara yakın vatandaşın dövizi var demişti..

birden içime bir kurt düştü
    sadece kagıt üzerinde vatandaşın bankadaki dövizi.!!
    Piyasada döviz buharlaştı.!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

Alıntı Originally Posted by uzay44 Yazıyı Oku
    Jöleli yin zamanında takip ederdim.Köse yazılarını okurdum.Bunlarin yönettiği ekonomiyi 23 Nisan çocukları bile yönetir demişti.Sirketlerin çıkardığı petrol tamamen kendi malı olabildiginde her yerden petrol fışkıracak falan yazıyordu.Hizli trenler yurtdışına göre 2 kat pahalıya satın alınıyor derdi.Yunan Yorgo'nun emekli maaşını Emel ablam ödüyor derdi.Daha aklıma gelmeyen bir sürü şey var...
    Beter olmadan yeter olmaz Jöleli ve onun sahibi gibilerinden yeterki zamanı geldiğinden hesap sorula yeter ki yaptıkları yanlarına kalmıya.. Şimdiye kadar hesap sorulan görmedim ne Çillerden Ne Demirelden ne Kenan Evren ve diğer cuntacılardan hesap soruldu hepsinin yaptıkları yanına kar kaldı. Ve o nedenle diyorum ki bunlardan da hesap sorulmayacak o halde keriz güruhundan olmayalım gemiyi kurtaran kaptan olalım. Dolar candır Dolarda yükseliş kaçınılmaz ...

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    ortalık sakin gibi ben dolanmaya devam edeyim
    Sakin mi ?

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
    Adam 25 milyar liralık yatırım teşvik veriyor.

Cari açığın önemli bir kısmı 5 yıl içinde gerçekleşecek bu yatırımla hallediliyor.

35 milyar liralık yeni KGF kefaleti açıyor. Enflasyon fos aşağı.

O bildik fıkradaki gibi: Ossuryor balon oluyor, mıçıyor sucuk oluyor, dehliyor çocuk oluyor...

Dünyanın tüm dertlerinin anahtarı cebinde mübareğin.

Büyük çoğunluk hâlâ rüya aleminde,
    Ekonominin nasıl bir büyük çukura düşürüldügünün farkında değil..!!
    Kimin eli kimin cebinde belli değil.!!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

Crash falan gavur terimi ben anlamam ama sis içinden çok böyyük bir şey geliyor girene fana girecek hem de tam 12 den . Gemisini kurtaran kaptan aynı gemide olanlar ne yaparsa yapsın bize ne ! Dolarda yükseliş kaçınılmaz.

Dolarda ki şu yavaş hareketler sıkıyor , şöyle bi kodumu oturtacak cinsten bir şeyler olmalı , kemik sesleri gelmeli, dış mihraklar diye her yer inlemeli. Dolarda yükseliş kaçınılmazda bugün yeni tepe yapacak mı asıl merak ettiğim bu sorunun cevabı.

8. Yani şöyle mi oluyor?

Bıdı bıdı konusuyonuz da hani icraat???

Tam 48 saat oldu, ortada hiçbişiy yok...

Mu diyor piyasa?

Sayfa 842/1023 İlkİlk ... 342742792832840841842843844852892942 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •