Sayfa 866/1023 İlkİlk ... 366766816856864865866867868876916966 ... SonSon
Arama sonucu : 8183 madde; 6,921 - 6,928 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

https://www.facebook.com/ogan.mariya...3669002422280/

3.90 IN ÜZERİNDEN DOALR ALDIRAN NOKTA NOKTALAR KİMSENİZ ÇIKIN LAN SAYDIRIN ŞU OÇ AHLAKSIZSA:
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Dublin/Manchester/Sofia/Galway
    Gönderi
    1,551
     Alıntı Originally Posted by BOSPOROS Yazıyı Oku
    “Faiz haramdır†diyen sağ kapıdan, “faiz haktır†diyen sol kapıdan giriyor ama iki kapı da aynı bankaya açılıyor. Yok aslında birbirinden farkı...
    Yıllar önce Asya Finansla çalışıyorum. İnançlı biriyim fakat tabi piyasanın nasıl döndüğünü bildiğim için katılım bankacılığı esaslarına falan inanmıyorum. Ama müdürleri falan öyle olduğunu iddia ediyorlar. Asıl çalışma amacım yurtdışına para gönderiminde 0 ücret almaları. Kapanmadan evvel dahi swift 5tl idi. Yurtdışı atm komisyonu 0. Üstelik döviz hesabınız müsaitse kurdan alış-satış geçirmiyorlar direkt dolares-euros düşüyor hesabınızdan.

Bir gün birşey sattım, karşılığında sıralı döviz çeki aldım 45-60-75-90 gün olarak. Bankayada aileden birine 2.el araç kredisi çekmek için gittik. O sırada önceden sormuştuk ama içim rahat etsin diye döviz çeklerini bir sordurabilirmisiniz diye rica ettim. Amanın müdürler falan havada kaptı hesaba işleriz bunu dediler. Lan dedim noluyor çek sizin ne işinize yarayacak derken biri keçi sakallı olmamdan ötürü gevşeklik edip ağzından kaçırdı abi değerlendiriyoruz geceliklerde diye
    Dedim ben biliyorum ne yaptığınızı da, bari müşteriye söylemeyin.
    Ytd

Atatürk'ün bizlere armağan ettiği bu günün anlamını hiç unutmayalim . Cumhuriyetimizi bizler de gelecek nesillere emanet etmek için bugün ona sahip çıkalim . Hepimizin 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı kutlu olsun.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

4. Günün en güzel yazısı elinize sağlık yürekten katılıyorum.

Venus Z10 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Atatürk'ün bizlere armağan ettiği bu günün anlamını hiç unutmayalim . Cumhuriyetimizi bizler de gelecek nesillere emanet etmek için bugün ona sahip çıkalim . Hepimizin 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı kutlu olsun.

19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramımız kutlu olsun.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AKİNONYA ŞATOSU
    Gönderi
    11,790
    Blog Entries
    1
     Alıntı Originally Posted by watcher46 Yazıyı Oku
    Sayın Üyeler,yurt dışına döviz çıkarana %40 ceza olayı nedir? hiç önemsenmedi,hileli işlerler için mi acaba??
    Benim kendimce anladığımı aktarayım. Doğrusunu işin uzmanları bilir.

Diyelim yurt dışına bir şey sattım (domates olur, makine olur her ne olur ise artık),
    Diyelim yurt dışında bir bankada hesabım var (ABD olur, Fransa olur her nerede olur ise artık)
    Ödemeyi o bankaya istiyorum. Türkiye de elbet hesabım var ama ödemeyi oraya istiyorum.

Zaten yurt içindeki bankaya gelmeli idi ama şimdi cezası bu oldu.

"İthalat, ihracat ve diğer kambiyo işlemlerinde döviz veya Türk parası kaçırmak kastıyla muvazaalı işlemlerde bulunulması halinde, yurda getirmekle yükümlü oldukları veya kaçırdıkları kıymetlerin rayiç bedelinin yüzde 40 ı oranında idari para cezası uygulanacak"

Psikolojik YAS süreci
    1.İnkâr 2.Kızgınlık/öfke 3.Pazarlık 4.Depresyon 5.Kabullenme

eskiden Ankarada 19 Mayıs kutlaması
    Şimdi okullarda bile kutlanmıyor yazık bu hale getirenlere
    Lisede en önemli kutlama hazırlıklarını gençler olaak biz yapardık
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Usd/try 4,4910 +0,0306 +0,69%

doların dünkü yükseliş yüzdesi bile haftaya neler olacağına işaret
    ilk hdef 4.69

Sayfa 866/1023 İlkİlk ... 366766816856864865866867868876916966 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •