Sayfa 959/1023 İlkİlk ... 4598599099499579589599609619691009 ... SonSon
Arama sonucu : 8183 madde; 7,665 - 7,672 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

Alıntı Originally Posted by uzay44 Yazıyı Oku
    Baskanim sizin tekniğe göre ilk direnç 4.69 di mi Ona göre pozisyon alalım
    o zayıf direnç esas çarpışma 5.31 de olacak
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

2.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    İslerimiz yogun olacak, karakter analizi, yazim aliskanliklari, kadinlara has davranislar, hepsi incelenecek!

müsadenizle
    yoğun değil çoooook yoğun
    her ne hikmetse sabahtan forumu açıp kapanışta gidiliyor

tuhaf desem eksik
    diyeceğimi desem hakaret olur
    neyse inanan inansın.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
     Alıntı Originally Posted by epikurus Yazıyı Oku

müsadenizle
    yoğun değil çoooook yoğun
    her ne hikmetse sabahtan forumu açıp kapanışta gidiliyor

tuhaf desem eksik
    diyeceğimi desem hakaret olur
    neyse inanan inansın.
    proje arası dinlenmek için yazmakta olduğunu ifade etmişti.

Anlaşılan bir zamandır proje işlerine ara verdi rxpu...

Çok fazla zaman ve emek veriyor foruma...

Bakın şu ana kadar (gece hala bitmedi) hemen hepsi belirli uzunlukta emek işi 50 adet (elli adet) yazı yazmış...

Kolay değil.

(Biraz da biz onu analiz edelim değil mi? )

4.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    o zayıf direnç esas çarpışma 5.31 de olacak
    Bu ay 31 çekiyor.Merkez de sıkıntı yok daha gün var diyor galiba.5.31 çok sert olur başkanım.Ha bir de Halkbank davası var daha.Şu ünlü avukat Victor Rocco ancak kurtarır bizi
    Bir ülkede yalakalığın getirisi, dürüstlüğün getirisinden fazla ise, o ülke batar. Montesquieu

5.  Alıntı Originally Posted by leonardo86 Yazıyı Oku
    bu kur ile rte seçime gidiyor intiharı göze almış durumda ne olcak bu üşkenin hali diyoruz yeniden
    A planı var, B planı var, C planı var, ayrıca kanımca bir de D planı var

6. Yarın 4.70 lerde görüşmek üzere yayında yapımda emeği geçen dolarcı kardeşlerim iyi geceler. ..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Karadenizin yeşillikler diyarı..şehri İstanbul .
    Gönderi
    19,656
     Alıntı Originally Posted by Proton Yazıyı Oku
    Polemiğe girmek istemiyorum kimseyle.
    Bu mesajın altındaki ünleme basın moderatör değerlendirsin.
    Sevmediğiniz kişi mi değil mi?
    Öyle ise zaten dediğiniz gibi forum kurallarına göre bu işlem yasak.
    İçiniz rahat eder ama cidden kırıldım, dolar yorumları gitti ilgisiz bir konu geldi, ben ünleme basıp bildirdim, kırdığım kişiler varsa şimdiden özür dilerim ama görüşlerimi yazmaktan başka da bir şey yapmadım, denildiği gibi parti felan da konuşmadım.
    Yönetimden ricada bulunmuşsun, keşke bunu yaparken IP ni gizlemek için çeşitli şeyler uygulamasaydınız.

her gün avrupanın çeşitli ülkeleri, rusya, india vs. vs. gibi ülkelerden yazmanızı haklı çıkaracak sebebi kendiniz yazarsınız artık.

sizi haklı çıkaracak hiç bir yazı yazamam..

Sadece kentuf olmadığınızı söyleyebilirim, zira kendisi ile 2 hafta kadar önce yemekte konuşmuştuk, abi ben değilim dedi.

olsa söylerdi, saklamazdı benden.

o sunuz, bu sunuz vs de demiyorum, kim olduğunuzda umurumda değil, forum kurallarına uyduğunuz sürece, yazı yazar herkes.

IP sini gizleyenden her zaman şüphe ile bakarım bende.

çift nickten yakalarsam atarım.

iyi forumlar.
    Forum kurallarını okumak için tıklayınız

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya/satmaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: hisse başlıklarında dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

Gund'ın başlığından alıntılar yaptım..Akademisyen bacımıza buradan teessüflerimi bildiririm..arada iyi yemiş bizi..

Bu topiği terkedişten sonra 10/04 'den itibaren aşağıdaki yazıları yazmış..sonrası hızlı öğreniş, biliyorsunuz..

Arada soru sorsam kızar mısınız?
    maaş yatsın ben de hisse alıcam
    al sat iyidir de konularda barındırmıyorlar al-satçıları. al yatçı olacaksın.
    arkadaşlar ben bu işlerden anlamam. ama ekonomi bakanı bir demecinde katar ve türkiye tamamlayıcı devletler demişti. bana öyle geliyorki doların artması kimsenin umrunda değil. hatta daha da artarsa daha da düşebilir. yatırım tavsiyesi değildir.
    gundwane de adını yanlış yazdım diye kızdı gitti. hiç mi sevenim yok ya? o kadar çok mu saçmalıyorum.
    yen fonlamasında bence sıkıntı var. yen değer kazanıp duruyor. bu da yen yatırımcısı için kur riski demek. nasıl iyi kopya çekmiş miyim?
    dolar niye düşiyü?
    gundi bilir bu doları.
    şu katar uçak ne anlama geliyor anlayamadım. şehir efsanesi gibi.
    orası sıkıntılı bence de. dolar düşer borsa çıkar dolar artar borsa düşer diyorlar. ama o ilişki maalesef kaybolmuş durumda.
    bu topik çok güzelmiş. insanlar para peşinde siyaset yok.
    alıp yatacaksan yazmanın hatta piyasayı takip etmenin manası yok. pek bilmem ama alıp satmak ticaret yapmak iyidir.
    benim bir tanıdık vardı, o da takılırmış bu tip forumlara. sonra istediğini almış bırakmış. artık temettücü kendisi, kriz olursa direkt atla diyor borsaya. hayatın kurtulur diyor. ben de öyle yapacam. yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 959/1023 İlkİlk ... 4598599099499579589599609619691009 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •