Sayfa 114/193 İlkİlk ... 1464104112113114115116124164 ... SonSon
Arama sonucu : 1539 madde; 905 - 912 arası.

Konu: AVGYO - Avrasya Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. ögleye kadar bukademelerde direnebilirse zamansallikta yukselen trend cizgi tabanina 18/19/20 lerde degebikir fakat saatlik kisada 16ya degme riskimiz var...

yukselen taban cizgiye carpmadan hareket zor...bu arada 16altina sarkmalarda trend çöp

...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

2. Rekor kar bekleniyor patlarsa şaşmam

3. 1.10 1.11 arasi gap vardi diye erken sattim ama 1.28 i gordu, spegin ne yapacagi bilinmiyor, simdilik izledigim kadariyla mepetin hareketine bagli olarak hareket ediyor, mepet firlarsa muhtemelen avgyo da arkasindan gider ytd

4. 1.21 i kirarsa iyi olur ytd

5. yabancı takas takip

yabancı oranı %8,82. %10 barajının aşılmasına az kaldı.

6. Değerlendirme raporlarının eylülün sonunda yapılması tesadüf mü?

7. metronun batum daki oteli cücük bir otele daha talipmiş batumda; bizim avgyo da bir kac suit daire düsermi :)

şaka biyana metroda bedelli ayak seslerinin kokusu geliyor gibi...metroyu flamaya bıraksada avtur avgyo mepete baksa galipcim artık...

bu arada grafikte zamansallıkta yükselen trendin alt cizgisine sert 16ya dusup dokunmak yerine zamansalliga uzatarak dokunmaya calisiyor gibi...yarin sabah grafigi cizerim dokunmasi cok yakin gibi...
    ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

8. Gecen hafta mepet avtur gidince bu da gidecek diye atlayan cok oldu sanirim, bakalim spek efendi ne yapacak? Mal toplu olsa da galibin emrini bekleyecek. Galib metrodaki operasyonu daha bitirmedi, izliyorum ytd

Sayfa 114/193 İlkİlk ... 1464104112113114115116124164 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •