Sayfa 57/193 İlkİlk ... 747555657585967107157 ... SonSon
Arama sonucu : 1539 madde; 449 - 456 arası.

Konu: AVGYO - Avrasya Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by koreli0627 Yazıyı Oku
    bu güne kadar hiç bir hissede olumsuz yazmadım olumlu düşündüm olumlu olsun diye ve ilk defa dünden beri ilk defa bir hisseye davet ettim çünkü en azından 3.5 kırıntı bırakacagından eminim gelen kazanır ayrılacagı yeri bilirse
    şükür bu yükselişte de 3.5 kırıntı bıraktı ağa öyle istiyor ben silkeleme yaparsam silkelenin sülük gibi yapışmayın düşüşe geçinçede altan alın diyor hep yaptığı öyle degilmi bizde ayak uyduralım dedik

2. kendi çapımda 1.03 ne destek atmışım diye hayal kuruyorum 1.04 yem için 2 defa az miktar yazdım geldi bıraktı kaçtı 1.05 hala 1.03 beklemedeyim .............. bazı sitelerde 1.04 şu kadar alıcı var yazısı hikaye ne zaman yazsam 5 dk geliyor

3.  Alıntı Originally Posted by koreli0627 Yazıyı Oku
    kendi çapımda 1.03 ne destek atmışım diye hayal kuruyorum 1.04 yem için 2 defa az miktar yazdım geldi bıraktı kaçtı 1.05 hala 1.03 beklemedeyim .............. bazı sitelerde 1.04 şu kadar alıcı var yazısı hikaye ne zaman yazsam 5 dk geliyor
    Selam herhangi biri yada birileri üst kademelerdeki alıcı miktarını yazıyorsa itibar etmeyin bu mümkün degil üst kademelerden alış yapabilmek için zincir emir girilmelidir oda küçük bir lot satış verip O lota baglı alış girilebilir bunuda birilerinin bilmesi olanaksız , alıcılar alt kademeler için görülür bu da Gaibin senetlerinde sadece oyun olarak yazılma olasılıgı yüksektir satıcının olmadığını alıcı agırlıklı olduğunu düşündürmek içindir buyüzden herkesin ortak kanaati galiple dans etmek zordur uyum yakalayamazsın sürekli ayagına basar, yazılan kademlerdeki lotlar göstermeliktir senet sahibleri satmaya çalıştıgı anda alt kademede 1 milton lotluk alıcı bir anda silinir. Yani anlayacagın hangisi gerçek alıcı yada satıcı bilmek zordur. Saygılar

Mepet 0.8 se bu 0.6 olmalı normalde , paranızın sahibi sizsiniz , geçmiş sayfaları okuyun çok milletin ahını aldı parasınıda , uçacak kaçacak edaları ile paraların çok pul olduğunu gördük Galip beyin hisselerinde , yapmayın çıksada uçsada bakmayın derim , siz bilirsiniz yinede

AVGYO Solo 2018/12 Aylık DÖNEM KARI (ZARARI): 8661148 Yıllık Değ%:-62

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

6. Metro ve Galip’e yasak gelmil; artıkhın bir 6-7 ay bir şey olmaz bu kağıttan.
    İtirazı olan?
    YTD

7.  Alıntı Originally Posted by Marine10 Yazıyı Oku
    Metro ve Galip’e yasak gelmil; artıkhın bir 6-7 ay bir şey olmaz bu kağıttan.
    İtirazı olan?
    YTD
    Aynı düşüncedeyim. Hatta bundan sonra daha çok üzerine gelinecektir. Zira bu yapılanları haketti.

Eski nickimi çok özlüyorum.

8. Devre kesti hayır olsun...ytd...

Sayfa 57/193 İlkİlk ... 747555657585967107157 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •