Sayfa 102/554 İlkİlk ... 25292100101102103104112152202 ... SonSon
Arama sonucu : 4432 madde; 809 - 816 arası.

Konu: BAGFS - Bağfaş Bandırma Gubre Fabrikaları A.Ş.

Dönem karı (zararı) -7.371.804

BAGFS Solo 2017/6 Aylık DÖNEM KARI (ZARARI): -7371804

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    bursa
    Gönderi
    3,695
    3 aylık zararı neydi ki

4.  Alıntı Originally Posted by Belekkimi Yazıyı Oku
    14/06/2017 tarihinde demiştik sağ gösterip sol cakacaklar diye..ne oldu Ege gübre yıllık getirirse Bağdadi 3 e katladı. Ne oldu geçen yıl b.k 15 iken Ege 16 idi. Şimdi b.k 12.7 de elenirken Ege 31 oldu. Olan ky ye oldu. Vay vah..b.k ikina tikina mica 12.7 gelebildi. Yatırımcı bayram havası yaşıyor. Bilanço iyi olmuş olsa buralarda olur muydu sizce. Yatırımcı da ne yapsın tamam bu en kötüsü geride kaldı deyip duruyor..her çeyrek Euro yukarı çıkarken en kötüsü nasıl olacak..borç her çeyrek fabrika yatarken artıyor. Uzun lafın kısası " alma mazlumun ahini çıkar aheste aheste..."
    Eee bilanço bağıra bağıra geliyordu. Geldi de geçmiş olsun cümleten..
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, kişisel görüşlere dayanmaktadır. "ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR "

5. Özkaynaklar 477 milyon, 210 milyonu vergi alacağı yok böyle bi şey...
    Zarar 11 milyon, 4 milyon vergi alacağından kar yazıp 7 milyona düşür..
    Ne patron ne spk ne borsa beeeeee..süper süper..
    Fed faiz artıramayacak durumda eurusd için 1,40 konuşulmaya başladı. Böyle bişi olursa pöff...
    yeni tesis anadolu çiftçisine kekleşmeyen can üretmeye devam etmiş.. elin gavuru ne tesis yapmış arkadaş be ya..

6. Bağfasta beklenti bitmez..ky yaslanır, çocukları devam eder onlarda beklenti ile çocuklarına devreder..yani kuşaklar hep beklettiler ile büyür ancak dedelerinin başladığı yerin 1 metre ötesine gidemezler..bagfas işte bu..
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, kişisel görüşlere dayanmaktadır. "ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR "

7. Sayın belekimi çok haklısın bana rahmetli babamın bıraktığı hisseler var 10 yılı gecti, vasiyet etti bunu hiç satma diye aklıma geldi kaç kez satmak bu üç kagitcilardan kurtulmak ama elim gitmedi iste...şimdi çocuğum oldu büyüdü okula başlayacak ona kalacak ama ben oğlum sakin satma diye vasiyet etmiycem, benim omrumu yedi onunkini yemesin alçak herifler..O para vakti zamanında hatri sayılır bir ew parasaydi İstanbul'da şimdi anca konteyner alınır...

8. Çok yazdık.
    Çok çizdik.
    Artık sadece bakıp izliyoruz. Samimi olduklarına inanmıyorum.
    Ortaklarını düşündüklerine, umursadıklarına inanmıyorum
    İşlerini kurumsal ve profesyonelce yaptıklarına da.
    Yanlış bir yatırım yaptık.
    Sonuçlarına katlanıyoruz.
    ...
    Bekliyoruz.
    Artık acıtmıyor.

Sayfa 102/554 İlkİlk ... 25292100101102103104112152202 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz