Sayfa 108/556 İlkİlk ... 85898106107108109110118158208 ... SonSon
Arama sonucu : 4442 madde; 857 - 864 arası.

Konu: BAGFS - Bağfaş Bandırma Gubre Fabrikaları A.Ş.

1. Bakalım verdiğinin yarısını geri alabilecek mi ?
    Akıllı ol, "POZİSYONLANMA", FLAT eskiden candı. SEMER seçilirken, EŞEĞİN fikri değil, ÖLÇÜSÜ alınır..! Demem o ki : İNSANSAN fikrini, EŞEKSEN ölçünü alırım...!

2. dikkatinizi çekti mi bilmem de siparis haberinde CAN gübreden bahsediyor. Yoksa KEK olayını çözdüler ilk ürünleri mı gönderiyorlar..🤔🤔🤔
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, kişisel görüşlere dayanmaktadır. "ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR "

3.  Alıntı Originally Posted by ingasltd Yazıyı Oku
    Isletme derslerinde "kotu yonetim"e ornek olarak konu edinebilecek bir sirketmis. Bu kadar buyuk sanayii sirketi bakkal mantikli adamlarin elinde. Hayret simdiye kdar nasil kalabilmis.
    aynen katılıyorum 20yıl dile kolay takip ederim. işleri güçleri yalan.Yanlış hatırlamıyorsam bir kaç yıl önce yeni fabrikadan üç yıl
    için 660.000 ton gübre siparişi aldıklarını yazdılar peki ne oldu sonuçlar ortada.

Çok söyledim ben yatırım yaptım. Normal hisse hareketlerinin dışında hisseyi manipüle edip insanların Çocuklarının geleceğini çalanlar her türlü acıyı çekmeye mahkum olacaklardır.

4. Bağfaş gibi borsaya neredeyse ilk kote olan şirketlerden birinin kurumsal yönetim olarak akranların çok gerisinde kalmış olması bence işin en acısı. Benim için MAHO holding veya BİLO Holding gibiler..Fazla zorlamanın manası olmadığını düşündüm, sattım kurtuldum.
    Sen eşek olursan semer vuran çok olur.

dünya borsaları kapanışları.

ağustos ayı düşenler çıkanlar.

6. 14,5 TL ye tavan beklerken 11,3 TL ye kadar hacimsiz sattılar

hadi BAGFS hisse si bizleri korkutabilirsn daha da satarak bak kenara seni almak için 5 milyon TL ayırmış olabilirim ama bak söz almayacam

hadi biraz daha elimizdeli alamk için çaba harca eldeki malını kaybediyorsun.

7.  Alıntı Originally Posted by Belekkimi Yazıyı Oku
    dikkatinizi çekti mi bilmem de siparis haberinde CAN gübreden bahsediyor. Yoksa KEK olayını çözdüler ilk ürünleri mı gönderiyorlar..������
    hisse satmak için bay gençerin numarası olabilir. sizin dikkatinizi çekti. kekleşme olayını çözmeden ky kekleme numarası çeker bu hokkabaz kılıklı kimyacı.. ������numune diye ucuza verir, nasılsa anadolunçiftçisine kur zararını hedge ederek fiyatladığı can satışını kekleşmiş kekleşmemiş satıyor.

8. Dünya gübre fiyatlarındaki artış sonrası siparişler ardı ardına gelir. Hisse 30 lu fiyatlara haraket eder. O sırada bir ses... Uyan oğlum uyan sabah oldu.
    Akıllı ol, "POZİSYONLANMA", FLAT eskiden candı. SEMER seçilirken, EŞEĞİN fikri değil, ÖLÇÜSÜ alınır..! Demem o ki : İNSANSAN fikrini, EŞEKSEN ölçünü alırım...!

Sayfa 108/556 İlkİlk ... 85898106107108109110118158208 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •