Sayfa 63/555 İlkİlk ... 1353616263646573113163 ... SonSon
Arama sonucu : 4439 madde; 497 - 504 arası.

Konu: BAGFS - Bağfaş Bandırma Gubre Fabrikaları A.Ş.

1. 11.70 i bi asamadi, yorma bizi..

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by yaneli Yazıyı Oku
    Rahatsız olmaz , tersine hoşuna gider. İlerde istediği zaman ederine getirir zaten. Ederine getirmeden önce bizim paralarımızla işi büyütüyor. Yeterince büyütünce ederine getirmeden hisseleri toplayacak servetini katlayacak
    ytd
    Yok yok siz dedeyi hiç tanımamışsınız PARAYLA İŞİ OLMAZZZ .Yarın 11,70 üzeri kapattırır ALIR GÖNLÜNÜZÜ
    Sonrası malum eskiler bilir ralli.
    ...Y.T.D.

3.  Alıntı Originally Posted by ALBAY CEVDET Yazıyı Oku
    Yok yok siz dedeyi hiç tanımamışsınız PARAYLA İŞİ OLMAZZZ .Yarın 11,70 üzeri kapattırır ALIR GÖNLÜNÜZÜ
    Sonrası malum eskiler bilir ralli.
    ...Y.T.D.
    10 yıldır BAGFS ı bizzat takip ediyorum. DEDE mizin RALLİ hareketini hiç görmedim albayım. Ama inşAllah artık tavrı değişir
    ytd

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ANKARA'nın batısı
    Gönderi
    2,704
     Alıntı Originally Posted by yaneli Yazıyı Oku
    10 yıldır BAGFS ı bizzat takip ediyorum. DEDE mizin RALLİ hareketini hiç görmedim albayım. Ama inşAllah artık tavrı değişir
    ytd
    Aynen ALBAY'ım ralli deyince aklıma ASELSAN geldi dedim topiğimi karıştırdım, yaklaşık 3 yıl olacak ralli felan görmedim bende. İnşaallah bundan sonra yapar, herkese hayırlı boool kazançlar dilerim.
    Malının üstünde oturamayan, oturup kalkmasını bilmeyen borsada NAH kazanır.
    İnandığı hissede kaşıntısı tutan, bir günde 30 dilberi becermeye yeltenen kazanovalar KAZANDİBİ olurlar. (Sultan1.Krokodil)

5. 16 ları ne çabuk unuttunuz ağalar?Biraz sakşn olun sonrasını anlarsınız ya aganigi maganigi

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ANKARA'nın batısı
    Gönderi
    2,704
     Alıntı Originally Posted by ALBAY CEVDET Yazıyı Oku
    16 ları ne çabuk unuttunuz ağalar?Biraz sakşn olun sonrasını anlarsınız ya aganigi maganigi
    ALBAY'ım 13 tl den 16 ye yükselmeye eğer ralli diyorsan ozaman sorarım 2008 yılından beri 80 kat 100 kat artan akağıtların yükselişine ne demeli.
    İnandığı hissede kaşıntısı tutan, bir günde 30 dilberi becermeye yeltenen kazanovalar KAZANDİBİ olurlar. (Sultan1.Krokodil)

7.  Alıntı Originally Posted by güccükyatırımcı Yazıyı Oku
    ALBAY'ım 13 tl den 16 ye yükselmeye eğer ralli diyorsan ozaman sorarım 2008 yılından beri 80 kat 100 kat artan akağıtların yükselişine ne demeli.
    Nicki küçük takası büyük Sn yatırımcım 16 da bilanço bahane edildi mal basıldı ve yabancıya mal toplama fırsatı verildi.(KY DÖKÜLDÜ)Artık TEKNİK ,TEMEL ve ekonomik veriler de düzeldiğine göre 16 yukarıdan bakacağımız bir yer olacak diye düşünüyorum.Ralli den kastım bu.Şahsi görüşüm olup yatırım tavsiyesi değildir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ANKARA'nın batısı
    Gönderi
    2,704
     Alıntı Originally Posted by ALBAY CEVDET Yazıyı Oku
    Nicki küçük takası büyük Sn yatırımcım 16 da bilanço bahane edildi mal basıldı ve yabancıya mal toplama fırsatı verildi.(KY DÖKÜLDÜ)Artık TEKNİK ,TEMEL ve ekonomik veriler de düzeldiğine göre 16 yukarıdan bakacağımız bir yer olacak diye düşünüyorum.Ralli den kastım bu.Şahsi görüşüm olup yatırım tavsiyesi değildir.
    Şimdi anladım ALBAY'ım inşaallah dediğin gibi olur, sevgiler saygılar.

Sayfa 63/555 İlkİlk ... 1353616263646573113163 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •