Sayfa 104/709 İlkİlk ... 45494102103104105106114154204604 ... SonSon
Arama sonucu : 5666 madde; 825 - 832 arası.

Konu: MAKTK - Makina Takım

1. Yatirim finansman da al sata basladiysa isiniz war

2. Yatırım finans değilmiydi hisseyi toplayıp 3.14 üstüne çıkarıp sonra onbeş dakikada elindeki bütün malı kusup hisseyi tabana yapıştıran?!siz bu hareketi yapan bir kurumun nesine güveniyor yada bu kurumdan daha ne bekliyorsunuz ki anlamadım! Tutturmuşlar bir yatırım finans bana göre spekülatif ve güvenilmez mümkünse hiç almasın bulaşmasın defolsun gitsin

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Zihin fukara olunca,akıl ukala olur..Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir...

3.  Alıntı Originally Posted by sancaktar Yazıyı Oku
    Yatırım finans değilmiydi hisseyi toplayıp 3.14 üstüne çıkarıp sonra onbeş dakikada elindeki bütün malı kusup hisseyi tabana yapıştıran?!siz bu hareketi yapan bir kurumun nesine güveniyor yada bu kurumdan daha ne bekliyorsunuz ki anlamadım! Tutturmuşlar bir yatırım finans bana göre spekülatif ve güvenilmez mümkünse hiç almasın bulaşmasın defolsun gitsin

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Ama en heyecanlı hareketleri finans yaptırdı, bunlar insanın hevesini kursağında bırakıyor.

Le X620 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by capricornson Yazıyı Oku
    Ama en heyecanlı hareketleri finans yaptırdı, bunlar insanın hevesini kursağında bırakıyor.

Sen o heyecanı birde 2.9 dan 3.10 dan hisse alsnlara sor bakalım ne diyecrkler
    Bu şekilde çıkan hisse çıktığı yerde durmaz duramaz tamamen sağlıksız ve sipeklayif suni bir yükseliş olur ki nitekim öyle oldu,şahsen ben bu tarz işlemleri beklentim olan hisselerde tercih etmem,yükselen hisse kendi hikayesi ve kendi gerçek yatırımcısıyla yüksrlmeliki çıktığı yerde soluklanıp daha yukarılara çıkabilsin,aksi taktirde bu tarz yükselişler hem hisseye güveni azaltır hemde hissenin başına bela olur azaz ama sağlam adımlarla sindirerek yüksrlmesi her zaman tercih edilendir bana göre
    Zaten şirket gereken beklentileri karşılarsa yatırım finansa gerek kalmaz alıcılar marstan bile gelip alır

Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir...

5.  Alıntı Originally Posted by capricornson Yazıyı Oku

Tam gidecek, hop dur daha doldurmadım sepeti diyor galiba. Ne sepet varmış adam da

Yatırım tavsiyesi değildir!

6.  Alıntı Originally Posted by elite1 Yazıyı Oku
    Tam gidecek, hop dur daha doldurmadım sepeti diyor galiba. Ne sepet varmış adam da

Yatırım tavsiyesi değildir!
    Aynı senaryo ve baskı eş zamanlı olarak gözde yatırımda da var,sanırım iki tahtayıda aynı kişi yada kişiler kontrol ediyor,tabi bu kadar baskının er veya geç bir patlaması olacaktır gerekli olan tekşey bir kıvılcım şirketin beklentileri hakkında vereceği güzel haberler gelişmeler o kıvılcımı çıkaracaktır diye düşünüyorum

7. Gozde de o baskio cok uzun suredir war abi maktk iki kere yukarilara gitti geldi o halen yerinde say

8.  Alıntı Originally Posted by emr Yazıyı Oku
    Gozde de o baskio cok uzun suredir war abi maktk iki kere yukarilara gitti geldi o halen yerinde say
    Haklısın ama unutmaki mktkmın yukarı gitmesi tamamen o malum aracı kurum tarafından yapılmış psekülatif suni bir hareketti şirketin desteklediği bir çıkış olmadı nitekim yukardan malı boşaltan kurum sonrasında şuanki seviyelerde yatay hareket ederek bekliyor,şayet şirketten güzel bilanço yada süpriz gelişme haberleri gelirse işte o zaman kalıcı ve gerçek yükselişini yapar bence

Sayfa 104/709 İlkİlk ... 45494102103104105106114154204604 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •