Sayfa 63/709 İlkİlk ... 1353616263646573113163563 ... SonSon
Arama sonucu : 5666 madde; 497 - 504 arası.

Konu: MAKTK - Makina Takım

1.  Alıntı Originally Posted by sancaktar Yazıyı Oku
    Herkes kendi tercihlerinin sonucunu yaşar,siz bana bakmayın benimkisi bir aşk hikayesi

Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir...
    Bu 2,27 takıntısı niye?

Yatırım tavsiyesi değildir!

2.  Alıntı Originally Posted by elite1 Yazıyı Oku
    Bu 2,27 takıntısı niye?

Çok anlamam ama kendince grafik formasyon vs yapıyor belki teknikci avlayacaktır,ben hiç ilgilenmiyorum çalsın oynasın

Zihin fukara olunca,akıl ukala olur..Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir...

3.  Alıntı Originally Posted by sancaktar Yazıyı Oku
    Çok anlamam ama kendince grafik formasyon vs yapıyor belki teknikci avlayacaktır,ben hiç ilgilenmiyorum çalsın oynasın

Anlaşıldı, aranan kan bulundu, bu yük sancaktarın yükü. Sancaktar sende biraz al sat bi dene bakalım bu kişi sen misin anlayalım hemde hisseye bir hareket gelsin. Her gün çalkalıyorlar gazı fışkırmadan kaçıyor.

4.  Alıntı Originally Posted by capricornson Yazıyı Oku
    Anlaşıldı, aranan kan bulundu, bu yük sancaktarın yükü. Sancaktar sende biraz al sat bi dene bakalım bu kişi sen misin anlayalım hemde hisseye bir hareket gelsin. Her gün çalkalıyorlar gazı fışkırmadan kaçıyor.
    Zamanı gelince bende satarım elbet bir gün ama o gün bugün değil

Zihin fukara olunca,akıl ukala olur..Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir...

5. Benim elimdeki hisselerde mi gözü var acaba diyorum ama bendekiler devede kulak bile olmaz, onun için boşuna patinaj yapmasına gerek yok. Ayrıca şu an benim maliyetimin altında, bana güzel bir kâr vermeden elimdekileri veremem...

6.  Alıntı Originally Posted by sancaktar Yazıyı Oku
    Zamanı gelince bende satarım elbet bir gün ama o gün bugün değil

O zaman ne diyelim sevgili spek kardeş bu fiyatları arkadaşlar beğenmedi biraz yukarı al hem onlar kazansın hem de sen kazan. Sonuçta onca yıl emek var. Bu bekleyişi boşa çıkarma. Bizde kazan kazan prensibiyle çalışıyoruz.

7.  Alıntı Originally Posted by sancaktar Yazıyı Oku

İki ayrı formasyon gözüme takıldı; biri 2,20 - 2,15 hedefli ve diğeri 2,50 - 2,80 hedefli. Bakalım hangini tercih edecek!

8.  Alıntı Originally Posted by capricornson Yazıyı Oku
    O zaman ne diyelim sevgili spek kardeş bu fiyatları arkadaşlar beğenmedi biraz yukarı al hem onlar kazansın hem de sen kazan. Sonuçta onca yıl emek var. Bu bekleyişi boşa çıkarma. Bizde kazan kazan prensibiyle çalışıyoruz.
    3 görmek isteriz.

Sayfa 63/709 İlkİlk ... 1353616263646573113163563 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •