Sayfa 101/394 İlkİlk ... 519199100101102103111151201 ... SonSon
Arama sonucu : 3184 madde; 801 - 808 arası.

Konu: MAALT - Marmaris Altınyunus

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. nedense aynı kişiler birden fazla hesap açıp yorum yazıyor :D

2. Sizde bakabilirsiniz murat paşa belediyesi sitesine, rakamlarımda yanlış varsa düzeltirseniz sevinirim.
    Son düzenleme : borsis; 21-10-2017 saat: 19:47. Sebep: isteğe bağlı

3. eger bana dediyseniz rakamlar degil konu,benim zamanım yok yazışacak o yüzden herkes kendi aklıyla hareket etsin karışmıyorum

4. Ben baktım şimdi, Muratpaşa belediyesi Gençlik mahallesi Fevzi çakmak caddesi için 2017 de 2800 lira raiç belirlemiş, 2018 yılı için ise 4000 liraya yükseltmiş

SM-J710GN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Şile'de oturduğum sokağa da baktım, belediye 2017 için 151, 2018 için 256 lira değer biçmiş,
    Piyasa fiyatı ise şu anda 750 ile 900 lira arasında değişiyor
    YTD..

SM-J710GN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. benim.cikaririmim yakin zamanda hem bedelli hemde bedelsiz sermaye arttirimi gerceklesebilir ve akabinde hisse satisi.. sebebe gelince otel yapimi icin nakit lazim olacak.. bedelsizden saglama olasiliklari yok..ama bedelli de yatirimci icin krkutucu oldugu icin ikisini ayni anda yapmayi dusunuyir olabilirler.. ve akabinde bunlar bitince hisse satisi ile nakde donmek .. neden sorusuna gelirsek..ben patron olsam bedelsiz kaymagini kimseye yedirmem..tek basina bedelsiz yerine hem de bedelli yaparim ..akabinde hisse satisi gelsin bahsettiginiz talya otelin yapim masraflari .. kendi dusuncelerimdir kimseyi baglamaz asla ytd ...

Duhul
    Jul 2017
    İkamet
    güneşin doğduğu yer
    Gönderi
    1,005
     Alıntı Originally Posted by kemalosmanoglu Yazıyı Oku
    benim.cikaririmim yakin zamanda hem bedelli hemde bedelsiz sermaye arttirimi gerceklesebilir ve akabinde hisse satisi.. sebebe gelince otel yapimi icin nakit lazim olacak.. bedelsizden saglama olasiliklari yok..ama bedelli de yatirimci icin krkutucu oldugu icin ikisini ayni anda yapmayi dusunuyir olabilirler.. ve akabinde bunlar bitince hisse satisi ile nakde donmek .. neden sorusuna gelirsek..ben patron olsam bedelsiz kaymagini kimseye yedirmem..tek basina bedelsiz yerine hem de bedelli yaparim ..akabinde hisse satisi gelsin bahsettiginiz talya otelin yapim masraflari .. kendi dusuncelerimdir kimseyi baglamaz asla ytd ...
    Öyle kafaya göre bedelli yapayım sonra bedelsiz yapayım olmadı hisse satışı yapayım oda olmadı amuda kalkayım. Burası dağ başımı. SPK denen bi kuruluş var. Şirketin mali yapısı bilançoları girdisi çıktısı bedelliye veya bedelsize uygun mu değilmi hepsini kontrol ediyorlar. SPK onayı olmadan bu işler olmaz. Herkese bol kazançlar

SM-J200H cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. dediginiz gibi 600 trilyon degerli bi yer yapmak sadece 60 milyon luk arsa ile olmaz ..uzerine 100 milyon a yakin da masraf yapilmali ki otelin degeri 600 trilyon olsun ( bence abarti bi rakam sonucta bi merdan oteli degil ) .. sahsi kanaatim cikarimlarim bu yanlsi anlasilmasin ytd

Sayfa 101/394 İlkİlk ... 519199100101102103111151201 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •