Sayfa 49/398 İlkİlk ... 3947484950515999149 ... SonSon
Arama sonucu : 3183 madde; 385 - 392 arası.

Konu: MAALT - Marmaris Altınyunus

1. Bayramınız kutlu olsun. Hayırlı bayramlar...

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

emrcgty Guest
    Haberlerde okudum 1 temmuzdan itibaren yeni tip imar yonetmeligi yururluge giriyormus...artik yuksek katli yapilara izin vermiyorlar...yatay mimariye izin verilecekmis...yuksek katli binalarin onune gecmek icin taban alani buyutulecekmis......bizim insaata etkisi nasil olur acaba.....bu davalardan kurtulmak icin yataya genisleyen ayni sayida odali otel yapilabilirmi....projeyi degistirebilirlermi acaba....yeni bi surec basliyo gibi bize olumlu yansiyabilir bu yonetmelik..

Bence sirket bu davalardan kurtulmak istiyorsa bu firsati degerlendirmeli...ayni oda sayisinda taban alani daha buyuk otel yapilirsa yeniden projelendirilebilir....

emrcgty Guest
    Taks Yuzde 40 kurali kaldirilacakmiş....yani onceden 100 metrekare arsan varsa binanin oturumu 40 metrekareyi gecemiyordu......simdi yoldan ve komsu parsellerden cekmeleri cektikten sonra ne kaliyorsa (ornegin 60 kaldi.....)yapabiliyorsun.....
    Bu konuya hakim arkadaslar daha iyi yorumlarlar...

emrcgty Guest
    Twitterda bi arkadas temmuz ayindan itibaren maalt. A grubuna gececek demis....boyle bisey varmidir...varsa bize faydasi nasil olur....bilen arkadaslardan yorumu alsak....

5. A grubu hisseler piyasadaki dolaşım payı 30 milyon ve üzerindeki hisseler diye biliyorum maaltın piyasada 1.6 m lotu var 19 olursa fiyatı koşulu sağlıyor benim bildiğim ama işin ayrıntısını bilmiyorum hisseye faydası da kredili alış açığa satış işlemlerini yapabiliyorsun a grubunda oda hissenin işlem hacmini artırabilir ve büyük ihtimal bölünme olur hissede ytd

03/07/2017 den geçerli grup değişikliği olan hisseler :

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

emrcgty Guest
    Hayırlı olsun...A grubuna geçtik....hisse çok sığ ...almak istesen alamiyorsun satmak istesen satamiyorsun....yatirimci lar kaciyor boyle hisselerden...artik hisseyi derinlestirmenin vakti geldi....nasil yaparlar sizce....yorumlari alalim...

8. Hayırlı olsun herkese inş buna güzle bir tepki verir bedelsiz potansiyeli var diyolardı eskiler inş bedelli bedelsiz tarzı birşeyler yaparda hem hacim yükselir hemde kağıt alıp satmasıda kolaylaşır

Sayfa 49/398 İlkİlk ... 3947484950515999149 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •