Sayfa 50/398 İlkİlk ... 40484950515260100150 ... SonSon
Arama sonucu : 3184 madde; 393 - 400 arası.

Konu: MAALT - Marmaris Altınyunus

emrcgty Guest
    Yildiz pazara girdik....
    Bu pazara nasil girilir...
    Kriterleri yerine getirdikten sonra basvuru yapmadan otomatikmanmi aliyorlar....yada bizzat bizim yoneticiler basvuru yaparakmi aliniyor....

Basvuru yapilip aliniyorsa neden yildiz pazara girdik....acaba olasi bi sermaye arttiriminin ayak seslerimi....

2. Piyasa değeri 100 milyon üstü şirketler virebiliyormuş internette öyle okudum

3. Dikkat dikkat ya aşagı yapıp kagıt toplayacaklar yada yukarı yapıp kagıt satacaklar aşagı yaparlarsa korkmayın yakında buyuk yukselıs olacak anlamı tasır

4. %4 yukaridayken nasılda dakikalar içerisinde aşağı kırmızıya getirdi. Böyle saçmalık olmaz. fakat bu yalan hareketleri yapan bizim spek mal toplama derdinde hissenize sahip çıkın

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Marmaris ten selamlar...

NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK;NE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK.
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

6. Aşağı baskı yapıyor inandırıcı değil. sanirim yine cuma günü bir çıkış olacak

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Burayı takığp edenler 1000 lot kagıt alsalar tavan olacak ama kimse almıyor demekki ederi suan bu kadar

2017 ilk 6 ay hisse performansları :

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Sayfa 50/398 İlkİlk ... 40484950515260100150 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •