Sayfa 219/398 İlkİlk ... 119169209217218219220221229269319 ... SonSon
Arama sonucu : 3184 madde; 1,745 - 1,752 arası.

Konu: MAALT - Marmaris Altınyunus

1. Aynen arkadaşım. Üç ayda aylık yüzde ikiden toplam yüzde altı faizi iç ettiler. Kurumsal koç bunu yaparsa vay halimize

2. Fazi alirken bile zarar efecekler

3.  Alıntı Originally Posted by rainmantr222 Yazıyı Oku
    Fazi alirken bile zarar efecekler
    Düzgün yönetilen şirket sayısı çok az kalmış resmen yel değirmenlerine karşı savaşıyoruz yatırım yaptık koç ‘a ne kadar daha beklicez belirsiz

4. Bu marese de para odeyecegiz faiz azalacak
    Dolar isini hic idare edemediler
    Simdi fenere de sponsor yapar sirkeri
    Kiraci ciksa kullum battik

5. Kiracı miracı yok, kendi networkleri...
    Geceye yenilmeyen her insana ödül olarak bir sabah, bir gündüz ve bir güneş vardır...

6.  Alıntı Originally Posted by yetkisiz Yazıyı Oku
    Kiracı miracı yok, kendi networkleri...
    Güzel ifade etmişsin bu ağın içinde kendileri var peki dayanağın nedir bu çok ciddi bir söylem bende dahil üstte belirttiğim gibi donkişot misali yeldeğirmenlere karşı duruyoruz adamlar sağ cebinden sol cebinemi koyuyor kısaca boşunamı bekliyoruz iyi akşamlar

7. Hissede geri alim yatiniz mi yetkisiz birde danistay sureci hakkinda ne dusunuyorsunuz

8.  Alıntı Originally Posted by Ekşioğlu Yazıyı Oku
    Güzel ifade etmişsin bu ağın içinde kendileri var peki dayanağın nedir bu çok ciddi bir söylem bende dahil üstte belirttiğim gibi donkişot misali yeldeğirmenlere karşı duruyoruz adamlar sağ cebinden sol cebinemi koyuyor kısaca boşunamı bekliyoruz iyi akşamlar
    İddia değil sv. kardeşim...En sonki genel kurulda bizzat yüzüme söylediler bunu...

Hissede alım yapmadım ama genel kurula katılma planlarım var 3-5 lot alıp...Ağzına s.çacağım hepsinin bu sefer diyeceğim ama adamlar tam kaşar, nesine s.çacaksın…

Danıştay konusuna gelince...Bu konuyu 2 sene önce de yazmıştım...KOÇ'un buraya otel yapma niyeti felan yok, iktidarla araları bu kadar bozukken gidipte oraya o yatırımı yapmazlar demiştim...Danıştay işi de danışıklı dövüş, yani bunun kılıfı...Ben bunları yazarken kafa buluyordu benimle altay tankına bağlasana diye...

Nerde o şapşal ?...
    Geceye yenilmeyen her insana ödül olarak bir sabah, bir gündüz ve bir güneş vardır...

Sayfa 219/398 İlkİlk ... 119169209217218219220221229269319 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •