Sayfa 221/399 İlkİlk ... 121171211219220221222223231271321 ... SonSon
Arama sonucu : 3185 madde; 1,761 - 1,768 arası.

Konu: MAALT - Marmaris Altınyunus

1. Okudum açıklamaları daha iyi analiz edecek arkadaşlarda incelesinler

2. Kar dağıtmayacak...hepsini kendi alacak paşaoğlu

3. Bu kagıt bu fıyatta iyi direniyor tebrıkler dogrusu ne zaman cakılacak dıye cok merak edıyorum dogrusu 13.65 test etmesı cok da uzak degıl kendı sahsı fıkrım

LG-H840 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Sermaye Piyasası mevzuatı ile Şirket Esas Sözleşmesinin 18. maddesine ve 27 Mart 2014 tarihli Genel Kurul'da pay sahipleri tarafından onaylanan Şirketimiz Kar Dağıtım Politikası'na uygun olarak; Şirketimizin uzun vadeli stratejileri ile yatırım ve finansman politikaları da dikkate alınarak kar payı dağıtımı yapılmayarak; 2.839.746 TL tutarındaki geri alınan paylar için ayrılan kısıtlanmış kar yedekleri nedeniyle tahakkuk ettirilen geçmiş yıl zararları dahil geçmiş yıl zararlarının net dönem karı ile mahsup edilerek VUK kayıtlarına göre bakiye 8.862.797 TL'nin, olağanüstü yedek ayrılmasının, TFRS/TMS'ye uygun olarak hazırlanan finansal tablolara göre ise bakiye 9.437.681 TL'nin geçmiş yıl karlarına aktarılmasının Genel Kurul'un onayına sunulmasına karar verilmiştir.

5.  Alıntı Originally Posted by berkaraman Yazıyı Oku
    Sermaye Piyasası mevzuatı ile Şirket Esas Sözleşmesinin 18. maddesine ve 27 Mart 2014 tarihli Genel Kurul'da pay sahipleri tarafından onaylanan Şirketimiz Kar Dağıtım Politikası'na uygun olarak; Şirketimizin uzun vadeli stratejileri ile yatırım ve finansman politikaları da dikkate alınarak kar payı dağıtımı yapılmayarak; 2.839.746 TL tutarındaki geri alınan paylar için ayrılan kısıtlanmış kar yedekleri nedeniyle tahakkuk ettirilen geçmiş yıl zararları dahil geçmiş yıl zararlarının net dönem karı ile mahsup edilerek VUK kayıtlarına göre bakiye 8.862.797 TL'nin, olağanüstü yedek ayrılmasının, TFRS/TMS'ye uygun olarak hazırlanan finansal tablolara göre ise bakiye 9.437.681 TL'nin geçmiş yıl karlarına aktarılmasının Genel Kurul'un onayına sunulmasına karar verilmiştir.
    Sayın berkaraman anladığım kadarıyla bedelsiz çoğaldı böylemi yorumlamalı

6. Şirketimizin uzun vadeli stratejileri ile yatırım ve finansman politikaları da dikkate alınarak kar payı dağıtımı yapılmayarak diyorlar.uzun vade ne kadar uzun bilmiyoruz.bize düşen ya bekleyeceğiz yada satıp başka macralar aramak.ama şikete güveniyorum.durur duru bizi zengin eder bir gün.arsa gibi aldım bekliyorum.

7. Ne olduda basıyor kağıdı üç beş lotla utanmazlar

8. Alacak. 22 olacak...sabır

Sayfa 221/399 İlkİlk ... 121171211219220221222223231271321 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •