Sayfa 280/335 İlkİlk ... 180230270278279280281282290330 ... SonSon
Arama sonucu : 2680 madde; 2,233 - 2,240 arası.

Konu: LOGO - Logo Yazılım

1.  Alıntı Originally Posted by Dejavuu Yazıyı Oku
    Yabancı satışı var iki gündür, kesintisiz.
    Dolar bazlı 3 USD aslında önemli destek, oraya kadar çektiler, yukarı tepki vermeli.

Sent from my iPhone using Tapatalk

2.  Alıntı Originally Posted by dejavuu Yazıyı Oku
    [ımg]https://uploads.tapatalk-cdn.com/20211230/efabac2b842ad4a04d9b5d66d2a57f85.jpg[/ımg]

sent from my iphone using tapatalk
    patron denen zibidi piyasa yapıyorum diye sürekli mal basıyor. Birde utanmadan her ay liiste yaparak yayınlıyor.

3. Patron mu satıyor?
     Alıntı Originally Posted by hissedar01 Yazıyı Oku
    patron denen zibidi piyasa yapıyorum diye sürekli mal basıyor. Birde utanmadan her ay liiste yaparak yayınlıyor.
    Mi 9 SE cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by himone Yazıyı Oku
    Patron mu satıyor?

Mi 9 SE cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Patron flan satmaz Logo’da. Satıyorsa yabancı ya da fondur. Bence IMKB 50 endeksinden çıkarılıyor olması da yabancıya bahane oldu. Karalar bağlamaya gerek yok bence. Yatırım tavsiyesi değildir.

5. 100 milyon tl'lik pay geri alımı hakkında kap geldi

6. Şirketimiz Yönetim Kurulu tarafından;
    - Sermaye Piyasası Kurulu'nun II-22.1 sayılı Geri Alınan Paylar Tebliği ile konuya ilişkin 21.07.2016 ve 25.07.2016 tarihli duyuruları çerçevesinde pay geri alımı yapılabilmesine,
    - Geri alıma konu edilecek azami pay sayısının daha önceki alımlar dahil ödenmiş sermayenin %10'unu aşmamasına ve azami fon tutarının ise 100.000.000-TL olarak belirlenmesine,
    - Alımlar için Şirketimizin Finans Başkanı (CFO) Gülnur Anlaş'ın yetkilendirilmesine,
    - Pay geri alım programının yapılacak ilk Genel Kurul Toplantısı'nda pay sahiplerinin bilgisine sunulmasına,
    - Bu kapsamda Pay geri alım programıyla ilgili bu Yönetim Kurulu kararımızın Özel Durum Açıklaması olarak duyurulmasına, SPK'nın 21.07.2016 ve 25.07.2016 tarihli duyuruları ve II-22.1 sayılı Geri Alınan Paylar Tebliği uyarınca kamuyu aydınlatma yükümlülüklerini yerine getirmesine,
    Oy birliği ile karar verilmiştir.

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/987311

Hayırlı olsun, piyasa değerini bilmiyorsa şirket gereğini yapar diyor.
    Habere hiç tepki vermedi.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

7.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Şirketimiz Yönetim Kurulu tarafından;
    - Sermaye Piyasası Kurulu'nun II-22.1 sayılı Geri Alınan Paylar Tebliği ile konuya ilişkin 21.07.2016 ve 25.07.2016 tarihli duyuruları çerçevesinde pay geri alımı yapılabilmesine,
    - Geri alıma konu edilecek azami pay sayısının daha önceki alımlar dahil ödenmiş sermayenin %10'unu aşmamasına ve azami fon tutarının ise 100.000.000-TL olarak belirlenmesine,
    - Alımlar için Şirketimizin Finans Başkanı (CFO) Gülnur Anlaş'ın yetkilendirilmesine,
    - Pay geri alım programının yapılacak ilk Genel Kurul Toplantısı'nda pay sahiplerinin bilgisine sunulmasına,
    - Bu kapsamda Pay geri alım programıyla ilgili bu Yönetim Kurulu kararımızın Özel Durum Açıklaması olarak duyurulmasına, SPK'nın 21.07.2016 ve 25.07.2016 tarihli duyuruları ve II-22.1 sayılı Geri Alınan Paylar Tebliği uyarınca kamuyu aydınlatma yükümlülüklerini yerine getirmesine,
    Oy birliği ile karar verilmiştir.

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/987311

Hayırlı olsun, piyasa değerini bilmiyorsa şirket gereğini yapar diyor.
    Habere hiç tepki vermedi.
    100 milyon liralık alım kararıyla hissenin iyi yerlere gitmesi gerekirdi ama daha alım başlamadı, genel kurulda onaydan sonra alımların başlaması lazım.
    Bilanço da güzel gelirse temettü de o genel kurulda onaya sunulur.
    Hissede yatırımcı kalmadı gibi, in cin top oynuyor resmen. Ben de mezarlıkta ıslık çalıyorum işte. Şirket bir haber falan gönderse keşke.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

8. şirket tarafından şu kadar alım yapıldı şeklinde açıklama gelmeden burada rüzgar değil hafi esinti bile olmaz.

Sayfa 280/335 İlkİlk ... 180230270278279280281282290330 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •