Sayfa 89/335 İlkİlk ... 3979878889909199139189 ... SonSon
Arama sonucu : 2677 madde; 705 - 712 arası.

Konu: LOGO - Logo Yazılım

1. Şöyle ki belli ki piyasalar genel olarak dinlenmeye geçti bu arada pozitif ayrılacak hisseler var mı illaki var logo da onlardan biri olsa süper olur satar alt taraftan başka hisse alırız ama piyasalar normale döndüğünde hisse geldiği yerin üzerine çıkacaktır beklentim var güven noktasında logodan daha iyi bir firma daha söyler misin Türkiye'de bence yok inşallah 2020 marta kadar güzel birseyler olacak diye bekliyorum olmazsa da yapacak birşey yok ytd

2.  Alıntı Originally Posted by çtn6161 Yazıyı Oku
    Şöyle ki belli ki piyasalar genel olarak dinlenmeye geçti bu arada pozitif ayrılacak hisseler var mı illaki var logo da onlardan biri olsa süper olur satar alt taraftan başka hisse alırız ama piyasalar normale döndüğünde hisse geldiği yerin üzerine çıkacaktır beklentim var güven noktasında logodan daha iyi bir firma daha söyler misin Türkiye'de bence yok inşallah 2020 marta kadar güzel birseyler olacak diye bekliyorum olmazsa da yapacak birşey yok ytd
    nereden baktığına bağlı kriter F/k ise onlarca var Pd/ dd ise onlarca var. Kurumsallık dersen yine onlarca var. burda hisse ismi yazmayayım etik değil reklam yapmak gibi olur. hangi kritere göre logo dan daha iyisi yok yazarsanız okuyanlar da logo nun farkını daha net anlar.

Alıntı Originally Posted by Cover13 Yazıyı Oku
    nereden baktığına bağlı kriter F/k ise onlarca var Pd/ dd ise onlarca var. Kurumsallık dersen yine onlarca var. burda hisse ismi yazmayayım etik değil reklam yapmak gibi olur. hangi kritere göre logo dan daha iyisi yok yazarsanız okuyanlar da logo nun farkını daha net anlar.
    Bosver onu sen. Adam logo gazcisi. 178. numarali. Sonsuza kadar beklediginde mutklaka bir hisse yukselir. Oncekiler gibi basip gidecek. Belki 200 nolu gazci tutturur.

Adamlara bir e-geyik piyangosu cikti vaktinde, onu arkasina alip Nasdaq'i, Temettuyu, Alibabayi kullanip herkesi malladilar, halka acikligini %6'dan %66'ya cikardilar. 2 sene once o hikayelere alanin parasi 4'te 1'ine indi dolar bazli.

Yazdik yazdik.. "Endeks 70 binden 120 bin oldu, bu kipirdamadi yerinden, su Nasdaq 7000'lere dayanmis, ona verirlerse ne olacak" diye. Boyle oluyormus iste Nasdaq'a 8,000'den 6'000'e kadar 2 ayda verince.

Link'te dur daha iyi. En azindan ona birsey olabilir. Bunun kaymagini yiyen yedi, geri kalan posasi ve onla ugrasanlar. Fiyat caziplesti yanliz buralardan.

4. Siz söyleyin ozaman yazılım firmalarından daha iyisi hangisi evet logo gazlayicisiyim her tanıdığıma diyorum alın diye çoğu başka hisselerden batakta bu hisse buralarda büyük fırsat bence ytd

5.  Alıntı Originally Posted by çtn6161 Yazıyı Oku
    Siz söyleyin ozaman yazılım firmalarından daha iyisi hangisi evet logo gazlayicisiyim her tanıdığıma diyorum alın diye çoğu başka hisselerden batakta bu hisse buralarda büyük fırsat bence ytd
    Niye yazılıma sıkışıp kalıyoruz ki ( ha yazılım da link logo kadar marka bir şirket değil ama hisse olarak daha yüksek bir potansiyele sahip, daha düşük f/k daha düşük Pd/ dd ve daha atak nakit pozisyonu) illa yazılımsa logo yu seçene niye seçtin demem ama daha önce dediğim gibi korkutan unsurlar çok. ha altın gibi başka sektörlerde bir sürü başka şirketler var uzun vade ise onlara yatırım yapmak lazım

6.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Bosver onu sen. Adam logo gazcisi. 178. numarali. Sonsuza kadar beklediginde mutklaka bir hisse yukselir. Oncekiler gibi basip gidecek. Belki 200 nolu gazci tutturur.

Adamlara bir e-geyik piyangosu cikti vaktinde, onu arkasina alip Nasdaq'i, Temettuyu, Alibabayi kullanip herkesi malladilar, halka acikligini %6'dan %66'ya cikardilar. 2 sene once o hikayelere alanin parasi 4'te 1'ine indi dolar bazli.

Yazdik yazdik.. "Endeks 70 binden 120 bin oldu, bu kipirdamadi yerinden, su Nasdaq 7000'lere dayanmis, ona verirlerse ne olacak" diye. Boyle oluyormus iste Nasdaq'a 8,000'den 6'000'e kadar 2 ayda verince.

Link'te dur daha iyi. En azindan ona birsey olabilir. Bunun kaymagini yiyen yedi, geri kalan posasi ve onla ugrasanlar. Fiyat caziplesti yanliz buralardan.

Kimseyi boşvermeyelim ortak logo yu da ötekileştirmeyelim Gözümüzün ucuyla izliyoruz en azından sektörün büyük şirketi link e de yön tayin etmekte etkisi olur, çtn6161 e de özellikle sorarak logo yu anlatmasını istedim pek tatmin edici cevaplar alamadım. şu düşüş trendi biterse logo da prim potansiyeli olacak mutlaka her hisse de olacağı gibi, hisseye bir tane teknikçi lazım azıcık çalışacak ama nerde

7. Bir hisse kar artırıp fiyat düşürüyor ise piyasadaki genel karamsarliktan kaynaklanır diye düşünüyorum piyasada karamsarlık kalkınca 60 Lara kadar gene gelecektir ha piyasadan ayrı haraket Edip erken çıkarmı olabilir piyasa çıkarken yerinde gene sayabilir olabilir ama illaki çıkacaktır illaki yazılım mı diye sorarsak son 3 yıldır haraket etmeyen hisserden en. Mantıklı olanlardan çimento şirketleri de var tabi ama bir kere girdik bu hisseye bunu satıp ne alabilirim aslan bu fiyatlarda kalsa bu da 40 üzerine atsa bunu satar aslan alırım ama aslan çıkar bu yerinde sayarsa nikahı kiymaktan başka.secenegim kalmaz bu yıl genel olarak haraket beklemiyorum ama haraket eden yatırımcısının yüzünü güldürmus olacak inşallah linkden paranızı 10 latlarsiniz logoda 15 düşer 15 den logo alır 100 den satarsiniz yatırımcı inşallah hep kazanir

KAP : BORSA ISTANBUL

Yabancı yatırımcıların Pay Piyasası ve Piyasa Öncesi İşlem Platformunda gerçekleştirdiği 2018 yılı Aralık ayına ilişkin işlemler ekteki tabloda yer almaktadır.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Sayfa 89/335 İlkİlk ... 3979878889909199139189 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •