Sayfa 69/183 İlkİlk ... 1959676869707179119169 ... SonSon
Arama sonucu : 1458 madde; 545 - 552 arası.

Konu: LKMNH - Lokman Hekim Sağlık

1. Adama bu kadar borcun var bu fiyat ne derler sonra..akyatırım da bu tongaya düşmezdi ama baskı geldi sanırım..lokmanın suçu ne..8 ev/ebitda sadece borcu da az

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

2. Filler tepişir çimenler edilir. Mpark 24 28 aralığında çok pahalı idi.O fiyat aralığında başarılı olursa Lokman kesinlikle 10 üstüne atandı ama olmadı.Belki de iki büyük arzın ikilisinin birden Ak Yatırım a verilmesi de hataydı çünkü biri grup şirketi,öbürü dağdaki çoban.Bence sadece Mpark ın değil Ak Yatırım ın da karizma çizildi.P.tesiden itibaren Lokman a iade i itibar yapılmalı çünkü bu hisse adım adım çıktığı merdivenleri 1 günde inmek zorunda kaldı.Bir de aynı sektörden ikinci bir şirketin gelmesi Lokman için iyi en azından mukayese edileceği biri geldi.Aslında borsada işlem görmeye başladıktan sonra hisse yıkılmazsa bunun Lokman a katkısı olur çünkü Mpark ın 20 lira olduğu yerde Lokman 30 lira olmalı.Bir de insan halka arzdan gelen para borçları kapatmada kullanılacak diye deklare eder mi?Ben kredi kartı borçlarımı kapatacağım 50 kişi 100 er lira versin desem tek bir kişi bulamam.Mpark sadece şube sayısı bakımından fazladır bu da önemli değildir çünkü çokluk her zaman iyi olmayabilir.Borçluluğu yüksek ve ayrıca Lokman gibi farklı sektörlerde yatırımı yok.İnşallah Lokman hissesi için hayırlı olur çünkü ben bu hissede yatırım yapan biriyim.Güzel kalın.

3.  Alıntı Originally Posted by pmngr Yazıyı Oku
    Adama bu kadar borcun var bu fiyat ne derler sonra..akyatırım da bu tongaya düşmezdi ama baskı geldi sanırım..lokmanın suçu ne..8 ev/ebitda sadece borcu da az

Alıntı Originally Posted by software Yazıyı Oku
    Akyatirimin tongaya dusmek kelege gelmek, baski yemek gibi durumlardan ziyade etrafindaki tanidiklara para kazandirmak derdinde oldugu acik...
    Satışlarin akyatirimdan bilgi sızdirilarak başladigini anlamak icin alim olmaya gerek yok....

Asla yatirim şirketlerine guvenmemek gerekir diye dusunuyorum..

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Ak yatirim da hataya dustu tabi ama bence isin asil sahibi sirkettir..bu fiyatlamanin talep gormeyecegi bilinmeliydi..19-20 de riskli..13-14?e cekilmesi lazimdi..zaten dunyada borsalarda satislar basladi faizler yukseliyor konjonktur bozuluyor..haftaya satamazlarsa bir daha isleri zor..ytdegildir

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

6. esas sorumlu ak yatırımdır.,
    her mal satıcısı yuksek fiatı arzu eder.
    dürüst aracı satıcıyı uyarmalıydı.uyarı dikkate alınmıyorsa işi bırakmalıydı.
    çok yakında ak yatırım yönetiminden sorumlu kişiler sabancı holding tarafından cezalandırılacaktır.
    ,bu halka arz girişimi ak yatırımımın lekesi olmuştur.

7. MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.'nin halka arzı uluslararası piyasalarda yoğun ilgi gördü. Ek satış hakkı da dahil olmak üzere hisselerin tamamını karşılayacak talep geldi. Halka arzın başarıylı sonuçlarını dünyanın önde gelen iki haber ajansı Bloomberg ve Reuters duyurdu.*

Yüksek standartlarda hizmet anlayışı, başarılı hekimleri ve fiyatlandırma politikalarıyla küresel sağlık*alanında önemli yer edinen Medical Park'ın halka arzında bugün ve yarın da talep toplanmaya devam edilecek.

İKİ DEV HABER AJANSI DUYURDU

Reuters'ın haberine göre, Medical Park ve Liv Hospital'ı bünyesinde barındıran*MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.'nin halka arzı ek satış hakkı da dahil olmak üzere arzın tamamını karşılayacak olan uluslararası talebe ulaştı.

Bloomberg News ise, Türkiye'de*Medical Park'ın*halka arzında bütün arz edilen hisselerin talep bulduğunu belirtti.

Cuma günü yapılan fiyat düzenlemesiyle halka arz tarihi 6 Şubat tarihine kadar uzatılmış, halka arz fiyatı ise 19-20 lira olarak güncellenmişti.

Sayfa 69/183 İlkİlk ... 1959676869707179119169 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •