Sayfa 77/183 İlkİlk ... 2767757677787987127177 ... SonSon
Arama sonucu : 1458 madde; 609 - 616 arası.

Konu: LKMNH - Lokman Hekim Sağlık

1. İyilik yap denize at halık bilmezse balık bilir...

2. Sert olmuş

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/660505

Acıbadem Sağlık Grubunun Borsa kotundan ayrılması sonrasında yaklaşık 7 yıldır özel sağlık sektöründe tek şirket olarak işlem gördüğümüz Borsa İstanbul A.Ş. işlem platformuna aynı sektörden ikinci bir şirketin gelmesi bizleri ziyadesiyle memnun etmiştir. Hem halka arzı gerçekleşen şirkete hem de paydaşlarına hayırlı olmasını temenni ederiz.

Ancak, halka arz törenine müteakip yapılan bir televizyon canlı yayınında, halka arzı yapılan şirketin Yönetim Kurulu Başkanı'nın kendisine sektörle ilgili sorulan bir soruya şirketimize atfen verdiği cevapta; "….Sadece bir hastanesi olan çok küçük bir grup var, grup değil de bir hastane var biliyorsunuz…" şeklinde talihsiz bir beyanatta bulunduğu görülmektedir.

Belirtmek isteriz ki;

Lokman Hekim Sağlık Grubu sektördeki 22 yıllık tecrübesiyle, Ankara'da 3 hastane, 1 tıp merkezi, Van'da 2 Hastane, Erbil'de 1 tıp merkezi olmak üzere toplam 5 hastane, 2 tıp merkeziyle 649 yatak kapasitesi ve 2000'in üzerinde çalışanıyla hizmet sunduğu Van ve Ankara'nın sektör lideri olarak faaliyetlerini başarılı bir şekilde sürdürmektedir.

Paylaşarak sağlıklı büyüyen grubumuz temettü politikası ve hisse geri alım politikası ile yatırımcılarının yanında yer almayı ilke edinmiştir.

Sayın Yönetim Kurulu Başkanı'nın Şirketimiz ile ilgili beyanatının kendisine yeterli bilgi verilmemesinden bir başka deyişle bilgisizlikten kaynaklandığını düşünmekteyiz.

Sadece Şirketimiz özelinde değil halka açık herhangi bir şirket ile ilgili beyanatta bulunurken birden çok paydaşın hak ve hukuku ile ilgili konuşulduğunun unutulmaması gerektiğini hatırlatmak isteriz.

Şirketimizin operasyonel büyüklüğü ve finansal başarısı ortada iken hem alaycı bir üslupla hem de bilgisizce sarfedilen bu sözleri "talihsiz bir beyanat" olarak niteliyoruz.

Bu vesileyle Borsa ailesine yeni katılan sağlık sektörü şirketine başarılar dileriz,

Yatırımcılarımızın ve Kamuoyunun bilgilerine sunarız.
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

3. Helal bu açıklamadan sonra bi kaç bin alasım geldi be

4. Yürü be koçum herkes kendine yakışanı yapar sende kendine yakışanı yapacağını adım gibi biliyorum arkandayım lokmanım allahını severim senin durmak yok yola devam...

5. Bu şirketin 5 hastane 2 tıp merkezi ve 2000 çalışanını önemli bulmakla beraber beni daha çok heyecanlandıran 8000 öğrencili üniversitenin önümüzdeki öğretim yılı açılacak olması.Şimdi büyük şirketler hep eğitim sektöründe çünkü keş para var.Güzel bir pazar dilerim.

LKMNH Konsolide 2017/12 Aylık DÖNEM KARI (ZARARI): 13159839 Yıllık Değ%:-20 Ana Ortaklık Payları: 6293602 Yıllık Değ%:-9

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

7. Oldu mu şimdi Lokman,aleme söylemeye bir çuval lafın var ama vatandaşa dağıtacak paran yok.Bir açıklama yap da öğrenelim nasıl geçen seneye göre kârı düşürdün,bütün şirketler ikiye kutlarken.Verdiğin mangıra bak yaptığın zangıra bak.Çok yükselmiş gibi bugün kötü bilanço haberiyle de yüzde 3 aşağı.Tebrikler Lokman,açıklamada yazdığın gibi tam bir küçük yatırımcı dostusun.

8. Bayanlar leb dediğinde leb kelimesine lebiyi anlaman lazım leblebi olur kurnaz erkek anlar saf anlayamaz lokman hekim de leb leb leb yapmaya devam ediyor

Sayfa 77/183 İlkİlk ... 2767757677787987127177 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •