Sayfa 453/485 İlkİlk ... 353403443451452453454455463 ... SonSon
Arama sonucu : 3873 madde; 3,617 - 3,624 arası.

Konu: LINK - Link Bilgisayar

1.  Alıntı Originally Posted by kagan_44 Yazıyı Oku
    Sadece doğru zamanı bekliyor.

Al sat turşusunu kur tavsiyesi değildir
    Is yatırım 1 nisan 1 temmuz arası 577 bin lot mâl satmış

Borsada fırsatlar bitmez sen yeterki parayı bitirme

2.  Alıntı Originally Posted by ulver Yazıyı Oku

Isı yatırımın 577 bin lot sattığını hangi takastan baktın çok merak ettim??

Ayriyeten borsada fırsatların bitmemesi konusunda hemfikirim.

3.  Alıntı Originally Posted by ulver Yazıyı Oku

Gerçekten öyle bir takas ben de göremedim.

Ama şaşırtıcı genelde az lotlarla al sat yapıyordum dün yüklü bir parayla alt kademeye alış girdim verdi, sonra yukarı satış girdim aynı miktarı gitti aldı, alana ver satanı al miktar ne olursa tuhaf, yani bir yöne isteksiz mi anlamaya ölçmeye çalışıyoruz, elini açık etmiyor.

Elimizde bir nemiz kaldı ki link ten başka, teknoloji kaptı kaçtı gitti. Eskiden Arena mız vardı 4 liralık hisse link i geçti dedik sattık tamamını tur bindirmeye kalktı, indes dün zincirlerini kırdı bu saatten sonra alanı öpedebilir, sevedebilir. Despc Dgate indes le parelel diye çıkarırsak teknolojide alacak uygun hisse mi var. Geri kalıyor bir link

4.  Alıntı Originally Posted by Cover13 Yazıyı Oku
    Gerçekten öyle bir takas ben de göremedim.

Ama şaşırtıcı genelde az lotlarla al sat yapıyordum dün yüklü bir parayla alt kademeye alış girdim verdi, sonra yukarı satış girdim aynı miktarı gitti aldı, alana ver satanı al miktar ne olursa tuhaf, yani bir yöne isteksiz mi anlamaya ölçmeye çalışıyoruz, elini açık etmiyor.

Elimizde bir nemiz kaldı ki link ten başka, teknoloji kaptı kaçtı gitti. Eskiden Arena mız vardı 4 liralık hisse link i geçti dedik sattık tamamını tur bindirmeye kalktı, indes dün zincirlerini kırdı bu saatten sonra alanı öpedebilir, sevedebilir. Despc Dgate indes le parelel diye çıkarırsak teknolojide alacak uygun hisse mi var. Geri kalıyor bir link
    Sayın Cover bunda anlamayacak bişey yok sadece bir logo olabilmek için uğraşıyor ve bu dedigim bizim gibi eskilerin bile kafasını karıştırıyor doğru istikamette.

Paylaşımlarım 6362 sayılı SPK nun ilgili maddelerinde belirtildiği üzere kesinlikte yatırım tavsiye niteliği taşımaz.

6. 34 deki direnç bu sefer kırılmalı.

7. Bu sermaye ile olmaz şöyle en az %200 bedelsiz ile sermayeyi güçlenirse yönetim tadından yenmez.

8. Ver küsküyü küheylanıma

Sayfa 453/485 İlkİlk ... 353403443451452453454455463 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •