Sayfa 260/485 İlkİlk ... 160210250258259260261262270310360 ... SonSon
Arama sonucu : 3873 madde; 2,073 - 2,080 arası.

Konu: LINK - Link Bilgisayar

1. Yıllardır Link alır satarım, her yıl girer çıkarım. Grafiğe bakınca ciddi bir sıkışma ve takoz formasyonu görüyorum. 8 TL üzerinde durması iyi gibi. Link cömert kağıttır hep ekmek yedirmiştir. Ama endeks buna izin verecek mi orası meçhul. YTD

2.  Alıntı Originally Posted by haldırhuldur Yazıyı Oku
    Bu hissenin kront tan ucuz olması çok ilginç değil mi kacirdigim birşey mi var ustatlar? Fiili dolaşım bilanço sermaye rakamı gibi temel parametreler link cok ucuz diyor ne dersiniz? Ytd... Elimde iki hisseden de yok lütfen yanlış anlasilmasin...
    Piyasanın da ayni şeyi görmüş olması sevindirici link 9 aylikta güzel kar etmiş en güzel paralari da son çeyrekte kazanmış bu bilanço satın alınır diye düşünüyorum kesinlikle ytd...

KAP : BORSA ISTANBUL

Yabancı yatırımcıların Pay Piyasası ve Piyasa Öncesi İşlem Platformunda gerçekleştirdiği 2018 yılı Aralık ayına ilişkin işlemler ekteki tabloda yer almaktadır.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

4. Kimse link almıyor neden acaba

5. Bu şirketi yeni yeni incelemeye başladım bu ilgisizliğinde, şirketin 2017 yili sonunda satılacağı aciklamalariyla fiyatın 20 liralara sürülmesi fakat o dk dan sonra buralara kadar düşürülmesinden kaynaklandigini düşünüyorum. Operasyon yemiş bir grafik var güven kaybetmiş şirket, geçenlerde bu konuda gelişme yok diye haber yollamis bak sen! Yıl sonu için iyi bir bilanço gelir bir de yonetim biz temettü dağıtacagiz derse, bedelsiz de açıklanabilir sermayesi ortada bunun yaklaşık iki kati kar açıklama durumu söz konusu, ister istemez fiyata yansıyacaktır... Nacizane dusuncelerimdir tavsiye olamaz... Yanlışım varsa da duzeltin lütfen...

6. Bir sen kaldın şerro sıra sende hadi yettin gari

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yatırım tavsiyesi değildir.

7. Bugünkü hareketler neydi öyle bi yanin kak gidek diyor bi yanin b.k yeme otur diyor... Neyse bilanço geliyor şimdiden başlayacaktır buna ilgi diye dusunerekten bende ortak oldum hayırlısı... Ytd...

8. Ne tatlısın sen... Hacim dikkat çekici ytd...

Sayfa 260/485 İlkİlk ... 160210250258259260261262270310360 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •