Sayfa 227/485 İlkİlk ... 127177217225226227228229237277327 ... SonSon
Arama sonucu : 3873 madde; 1,809 - 1,816 arası.

Konu: LINK - Link Bilgisayar

http://www.resimag.com/6ff31dc391.png
    Onay arıyor sığdır haber bekliyor
    makul stoploss şart
    yatırım tavsiyesi değildir
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

2. Bunlar 5 milyon sermayeli hisseden para kazanmadan bırakmazlar kazandılar sattılar. 2. si daha sert olur ama ne zaman onu hissenin sahibi bilir.

3. Çok hızlı bir günün sonunda LINK beklediğim gibi artıda ve güçlü durmuş. Bunun nedeni BIST deki dalgalanmayı fırsat bilenlerin buraya bakmaması sanırım. Şahsen bütün gün elimde telefon THY'nin viop işlemlerini takip etmelidi. Dalgalanmaları yakaladık çorbayı kaptık. Darısı hepinize. Yarın için öngörüm yine 9:85 üzeri hareket bekliyorum. Al-sat imkanı vereceğini düşünüyorum. YTD. Sabırla bekleyen arkadaşlar da beklemeye devam etsin ekim den önce büyük bir hareket olmaz diye düşünüyorum.ytd hepinize bol kazançlar dilerim

MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Bi logo olmadan asla değen bi arkadaş vardı kağan mıydı adı,,link gidemiyor ama logo ona doğru geliyor,ön görüsü haklı çıkacak galiba.

5. 😂😂😝 Ben olacaktır dedim
    Şaka tabiki logonun eski seviyesinden bahsettim.Biraz sabır öncelikle logonun düşmesi lazımdı başladı şimdi Link in hareketi nin başlaması ni bekliyecem.
    Neydi sloganimiz
    Bir logo olmadan asla

6. Dostlar neredesiniz iyi günler geçiriyoruz inşallah daha iyileri gelecek, güzel güç topladı gibi link ama 10 un üstüne çıkıp çıkıp altında kapatması düşündürücü, bana kalırsa git gellerden birisi en sonunda 11 lere uzanacak ve 10 üstü kapanış yapabılırse güzel hedef fiyatlar görülebilir.

7. 2. Ceyrek bilancosu daha iyi gelecek diye tahmin ediyorum agustosa kadar 14 leri bulur işlem hacmi cok iyi pazertesi de 10 tl nin ustunde kapanis bekliyorum saygilar alsat degildir argeye yatirim yapan sirketler hep buyumustur

8.  Alıntı Originally Posted by ustun1 Yazıyı Oku
    2. Ceyrek bilancosu daha iyi gelecek diye tahmin ediyorum agustosa kadar 14 leri bulur işlem hacmi cok iyi pazertesi de 10 tl nin ustunde kapanis bekliyorum saygilar alsat degildir argeye yatirim yapan sirketler hep buyumustur
    Temenni güzel ama ben daha 10 altında biraz daha kalacağını düşünüyorum. Hükümetin ekonomi ve ohal ile ilgili açıklamaları bütün hisseler için geçerli. Yatırımcı kendini emniyet te hissetmesi lazım

MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 227/485 İlkİlk ... 127177217225226227228229237277327 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •