Sayfa 451/485 İlkİlk ... 351401441449450451452453461 ... SonSon
Arama sonucu : 3873 madde; 3,601 - 3,608 arası.

Konu: LINK - Link Bilgisayar

1.  Alıntı Originally Posted by muhabere Yazıyı Oku
    Bürüt takasa alınması daha mı iyi sayın cover. Sanki öyle bir ima vermişsiniz. Son cümleniz hariç. Selamlar
    Kesinlikle daha iyi değil, fakat son üç işlem günündeki hareketler, bürüt takasa alınmasını kesinlikle gerektirirdi. Bürüt takas sonuçta volativite önleme amaçlı bir tedbir nekadar işe yaradığı tartışılır. Ama belirli şartlarda bir hisseye geliyorsa, diğerine de gelmeli. arena, indes, dzgyo, bunlar link kadar volativ değildi ama bürüt takas a girdi. Sanki biraz linkte bu işleri yapanlar kimsenin gözüne batmıyor yada imtiyazları var. Temelde vurgulamak istediğim bu.

2. Teşekkürler, hayırlı bol kazançlar dilerim

Bir logo olur mu olursa nasıl olur

Temettumuzu aldik allah bereket versin hepinize

5. Her geri çekilmeyi alım fırsatı görüyorum.

Bir logo olmadan asla sevgili spekcik ve patronumuz el ele bu işi hallederler.

Al sat turşusunu kur tavsiyesi değildir

6. Elimdeki bütün atık hisseleri çıktım. Link almak için pusuya yattım bekliyorum.. Düşse ne olur daha çok link imiz olur. Zarar yazsak ne olur. Linkten aldık link e gider. Bugün biraz kızgınım teknik olarak başka bir hissede terste kalıp saçma sapan bir işlem yaptım. Link te biraz hırpaladı, ama bundan sonra arena link sarky dışındakiler yalan. Nerde dayak yediğimi yazmayacağım.

7. Link sevenlere gelsin o zaman bu grafik.

LİNK.jpg

8.  Alıntı Originally Posted by nilkiz Yazıyı Oku
    Temettumuzu aldik allah bereket versin hepinize
    temettü ne zaman hesabınıxa geçti, bu konuda nakit extresinde bir işlem görünmüyor..

ytd değildir

Sayfa 451/485 İlkİlk ... 351401441449450451452453461 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •