Sayfa 20/485 İlkİlk ... 1018192021223070120 ... SonSon
Arama sonucu : 3873 madde; 153 - 160 arası.

Konu: LINK - Link Bilgisayar

1. Ederi 5 tl lik kagit diyor adam bu kadar rahat .ederi 5tl olmayan başka kağıtlar kaç tl bir baksınlar. Bu kadar sorumsuz bir yorum..

ytd değildir.

2. İlk sayfaya kadar üşenmeden inceledim,bazı kişilerin daha önce hiç yorumu yok, ayağının tozuyla ilk yorumda Bilge Adam'ı muhatap almaları manidar ,başkaları da olumsuz yorumlara destek amaçlı, meselenin özüne inen yok, hisseyi düşürmek için elbirliği yapanlar var diye düşünüyorum. 20 haziranda borsa gündemde yapılan haberin gerçekliğinine siz karar verin !.
    http://www.borsagundem.com/foto-habe...rusu/1205149/2

son günlerdeki iğneli yorumlar aynı kapıya çıkıyor mu ? çıkmıyor mu ? yine siz karar verin. İyi ki üç beş lot almışız, gözünüz doysun diyorum...hepsi sizin mi olcak. Borsaya açık bir hisse sonunda..

ytd değildir.

3. Bir tahtanın ederini hesaplama yöntemi; sermaye÷kar ×10= fiyatı .Bu bana hiçbir zaman kaybettirmeyen hesap yontemidir. Tabii birde ufukta sirketin cok önemli bir beklentisi varsa bu hesap devre dışı kalır. Ben yukarıdaki yazıyı şirketi kötülemek için yazmadım şu an için ederi bu kardeşim fazla beklenti nasıl olur,şirket önemli bir iş alır o zaman beklenti alınır. Bu kağıdın şu beklentisi var onun için yatırım yapılabilir dersin eyvallah.herkes bilgi sahibi olur..
    Asla yatırım tavsiyesi değildir.

Tecrübe =Hayatta yenilen kazıkların toplamı

4. Bugün kimseye şirketin ederi nedir soran oldu mu ? bugün diğer hisselerin hepsinin ederi nedir yazıldı mı ? niye sadece LİNK için yazıldı. Yorumun ekrana düştüğü andan itibaren hissenin nasıl düştüğü ortada. Dürüst olmak lazım 5TL'den almak isteyen varsa sabırla bekleyecek düşerse alırsın. Yorum olarak yazmanın bir amacı vardır onu da burda herkes anlar. Damdan düşer gibi bu gibi şeyler yazılmaz. Herşeyin başı niyet !.. kimse boşuna kendini veya başkalrını kandırmaya çalışmasın. Özür dilemesi gerekenler varsa lütfen özür dilesinler,bu uğranılan zararları telafi eder mi ? etmez !

ytd değildir.

5. Dünkü zararı bugün telafi edecek mi ? bakacağız. Bu fiyatlar teknik olarak sınırı ifade ediyor..

ytd değildir.

6. her hissenin kalkış saati vardır, ben kendi adıma onu bekliyorum, sabrımım erdiği kadar. hissenin defter değerine bakmıyorum. ımkb de, neler nerelere geldi,en son ,(ör. hdfgs) o yüzden her artış benim için kardır. ytd.

7. Tahtayla en çok iş oynuyor, bir de işbirlikçiler, vakıf kılıç gibi kesmeyi bugünlerde bıraktı. Ne yapıyorlar bilinmez. Çok kurumlu oyuncular var takip ettiğim kadarıyla, bu oyunlar bize sökmez.. oynayın durun biz de sabır var..

ytd değildir.

Sayfa 20/485 İlkİlk ... 1018192021223070120 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •