Sayfa 278/427 İlkİlk ... 178228268276277278279280288328378 ... SonSon
Arama sonucu : 3410 madde; 2,217 - 2,224 arası.

Konu: LIDFA - Lider Faktoring

1. Skyland ofislerinin yapımı daha bitmedi mi ?

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2. Tahta yapıcıları kendi aralarında anlaşmışlar sanki kendileri satıp kendileri alıyor..isteseler tavana kitlerler..ancak eş kaza birileri aldı mı anında satış daha düşük fiyattan alıyorlar....kademeleri canlı izleyenler varsa daha iyi anlatabilirler

3. Dun borsa da cemtas gordum,kagit 7,40 hak ediyomu diye sermayeye baktim 100 milyon odenmis , kar a baktim 55 milyon o sirketin bir satis olayi vardi o da icinde olablir diye dusundum , nere ye dogru gidiyo odenmis sermaye kadar kar gelirse 7 lerde bulunan kagit hedefi 10 Tl dir.....bu kagitin ondan neyi eksik, eksigi yok fazlasi var hedef ime varmadan 1 yil icinde satmam, maliyet icin bu rakamlar cok ideal bence , yatirim tavsiyesi deildir.....

4. Bay Tomi nedenlerini de aciklayabilirseniz sevinirim

HTC_M9pw cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Sirket gecen yil 2017 yil sonu Odenmis sermaye ye 6 aylikta 11 milyon getirmis 2017 12 de sanirim 21 milyon kar getirdi...2017 yili sonunda odenmis 30 milyon kar 21 milyondu, gelelim bu yila 2018 6 ne getirdi 30 milyon a 17 milyon geldi bu sirket gecen sene gibi 6 ayligini 2 katlarsa buyuk ihtimal sene sonu 30 milyon odenmis sermaye ye 30 ustu kar getircekkkk, bu buyume devam ederse ben sahsen yatirdigim para nin 2018 sonu veya 2019 yili orta larinda mevcut faiz oran ve doviz bazindan fazla kazandiracagi hissi dogmaktadir,bu benim bakkal hesabim.....gelnis verilerden bahsediyoruz elimizde donelere gore dusunuyorum,tabi Ūlke risk puani,krizler vb.cok kotu durumlar olursa poz kapata gecilir o zaman ...onun icin beklentim var sirket icin......yatirim tavsiyesi deildir....

6. Tesekkur ederim

HTC_M9pw cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Aslinda tahta sahibi de biliyor ama hep soyluyorum Sirket buyuk ortagi hisse nin Borsada islem gordugu 6 aylik ortalama 3,68 falan yanlis olmasi o fiattan credi suisten hisse alimi yapti, o is bitti ama birden de ziplatmak istemiyo iki arada bir derede kaldi bu da burdan benim maliyetlenmeme sebep oluyo, cikiyo hemen bir fiat araligina getirmeye calisiyo , ciksa seneler boyu ortagina kazik atmis olucak bakalim film nasil devam etcek

8. Şirketin piyasa değeri 110 milyon....maddi duran varlığı 55 milyon....aralıkta yeniden değerleme var şahsen 60-65 milyon duran varlık değerine ulaşacaktır...başka faktoringde maddi duran varlık var mı ? Galiba yok bu bizim için büyük avantaj...geçmiş yıl karları yedekleri filan 100 milyon tl civardında...bu sene en az 35 milyon kar bekliyorum....her sene % 20 büyüyor böyle bi hedef vermişlerdi sözlerinde duruyorlar...seneye de en az 42-45 milyon kar demek...30 milyon sermayeli bir şirketin 45 milyon kar etmesi fiyatın bakkal hesabı 15 tl etmesi demek...asıl beklenti yeni ofislere taşındıklarında eski ofislerini ne yapacakları olacaktır büyük ihtimalle satışa cıkarırlar bizim borsa satış hikayesini sever...güzel günler yakın gibi ama speğin pek acelesi yok...ytd

Sayfa 278/427 İlkİlk ... 178228268276277278279280288328378 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •