Sayfa 50/259 İlkİlk ... 40484950515260100150 ... SonSon
Arama sonucu : 2065 madde; 393 - 400 arası.

Konu: KUYAS - Kuyumcukent Gayrımenkul

1. Bunda acikci da yoktur. Anlasildigi kadar ile tepkiye oynayan KY ya yani bize cakmis mali mubarek kardesler

2. KUYAŞ yatırımcı ilişkilerini aradım. Hayırdır batıyor musunuz dedim? Telefondaki bayan, biz de sizin gibi üzgün gözlerle ekranı takip ediyoruz diyor.

3.  Alıntı Originally Posted by blackbull Yazıyı Oku
    Bunda acikci da yoktur. Anlasildigi kadar ile tepkiye oynayan KY ya yani bize cakmis mali mubarek kardesler
    Aynen öyle oldu

4. En son 2.50 li rakamları 2016 ın başlarında görmüş.

5. Bugun gecti artik. Kap a aciklama gelir. Pek muhterem sayin bay mubarek kardes su kadar su fiyat araligindan satti diye. Once aldik simdi inceliyoruz. 3. ay kar hikaye . Ozkaynaklar iyi gorunuyor. Bu hisseleri nerelerden topladilar?

6. Gel gel yaptı yaptı çaktı. Onun bunun evladı. Ne hesaplarınız var kimbilir. Ulan bi kere de namuslu insanlar gibi davranın ya da numara yapın.

7. a1 satmışsa bulaşmamak lazim. a1 in hakkından galip öztürk gelir. adamı 13 milyon tl. tokatladı galip.

SM-A320F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Dun islem olmamis onceki gunlerde ve bugun cok yogun A1 den cikmis mal. A1,Gedik,Is,Tacirler arasinda donmus. Ben bugun 2.70 lerden yine bir 3 yapmasini sonra tekrar gevsemesini bekledim olmadi.Girdigimiz her kademede cakti mali kafamiza..

Sayfa 50/259 İlkİlk ... 40484950515260100150 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •