Sayfa 741/913 İlkİlk ... 241641691731739740741742743751791841 ... SonSon
Arama sonucu : 7299 madde; 5,921 - 5,928 arası.

Konu: KUTPO - Kütahya Porselen

1. Tekrar donmemin nedeni hisse ısrarla drenc üzerinde tutunmasi sattığımın lot 20 bin ama artık 7500 le devam hisse yi cesitledirip uzun hafta sonları hep nakit te kalmak artık borsa da robot istilasi var karı görünce satmak en iyisi

2. Bilanço öncesi arkadaslara tire yi tavsiye ettim tIre 1.50 den aldılar bilanço kötü geldi hisse 1.37 kadar düştü dün sanki bilanço iyi gelmiş gibi tavana kadar cizdiler yani bilanço nun hiç bir önemi yok önemli olan sirket sahibi klimasan demiştim aynı fiyatlarda işlem gördüler şimdi 11 tl ismen 2 tl de işlem görüyordu şimdi 3.90 ama biz hala 4.80 zaman kaybı

Nafi birhalt yemeden hisse gitmez isterse kasada 750 milyon para olsun

Teknik olarak fiseklemesi için 5.05 bandının üzerinde hacimli tutunmalı.
    O saatten sonra bu hissede güzel şeyler olur.
    Onun haricinde al gülüm ver gülüm.
    Ama ben tamamen Indikatorler bazında değerlendirdiğimde hissede kısa vadede olsa kalmam konusunda ısrarlıyım.
    Ekim sonuna kadar toplamaya devam edeceğim.
    Bu toplama esnasında yukarı sert hareketler başlarsa b planını uygularım kendi adıma.
    Herkese bol kazançlar.

SM-M105G cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by kafkas26 Yazıyı Oku
    Teknik olarak fiseklemesi için 5.05 bandının üzerinde hacimli tutunmalı.
    O saatten sonra bu hissede güzel şeyler olur.
    Onun haricinde al gülüm ver gülüm.
    Ama ben tamamen Indikatorler bazında değerlendirdiğimde hissede kısa vadede olsa kalmam konusunda ısrarlıyım.
    Ekim sonuna kadar toplamaya devam edeceğim.
    Bu toplama esnasında yukarı sert hareketler başlarsa b planını uygularım kendi adıma.
    Herkese bol kazançlar.

SM-M105G cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Kutpo’ da teknik falan işlemez! Ne zaman Nafi yürü der! O zaman yürür! Gerisi hikaye!

5. Ama Venedik Üstad ve ben biraz inadız! İlla Kutpo’dan Zengin olcaz! Nafi bir bizi bıktıramadı. Sanıyorum o bizden önce pes edecek ve yürütmek zorunda kalacak. Biz temel anlamında şirkete güveniyoruz. Ve bir gün Nafi bile gidişi durduramayacak, Çünkü Ambalaj kapatılınca firmanın brüt kar marjı patlamış durumda, ayrıca 6. Ay itibariyle alınmış sipariş avansları yaklaşık 65 Milyon civarında yani firmanın ciro sorunu yok. Yatırım teşvikler kaynaklı ciddi bir vergi indirimi var sanıyorum 2020’de indirime başlanılır. Yeni yatırımlar ile işçilik maliyetlerini de ciddi anlamda düşürüyorlar. Yatırım amaçlı gayrimenkuller kaleminde ciddi bir fon birikimi var ama özellikle belirtmiyorlar, Nafi iki dönem şirketi rahat bıraksın bu kağıt 25-30 liraya ulaşır.

Benim anlamadığım aslında bu tür bir yükseliş Nafi içinde büyük karlar yaratır ama ne diyeyim Kendisi Taşra Tüccarı ve Tahtacısı da kendini yanlış yönlendiriyor. Oysa bu şirket Bist’te YILDIZ olur ve Nafi’de Patronlukta sınıf atlayabilir.
    Y.T.D Ben borsadan,teknik analizden anlamam kendimce yorumlar yapıyorum!

6. Kutpo teknik olarak 3 yıllık düşüş trendini kırdı. Bu doğal olarak bir çok teknikçinin dikkatini çekti. Hisse 5,1 TL’yi gördü ve geri çekildi. Aşağıdaki düşüş kanalı içine dönmeyerek teknik olarak yukarda kalmayı becerdi. Bu hissenin teknik olarak yukarı gitme yönünde istekli olduğunu gösteriyor. İşlem hacminin desteklemesi ve herhangi bir iç,dış olumsuzluk olmaması durumun da hissenin yükseleceğini bekleyebiliriz. Özellikle 5,1 TL ve üzerinde kalması durumunda yukarı yönlü hareketlerin hızlanmasıda olası. Hiç bir hisse her zaman düşmez veya yükselmez. Temeli sağlam olan hisse şayet bilançolarında da çok büyük bozulmalar da yok ise hak ettiği yere gelecektir. Kutpo gibi sığ ve patron hisselerin de bu yükseliş patron istemeden olmaz. O yüzden Nafi ağa ne derse o olur.

7. Bu arada doğal gaza devamlı gelen zamlar sektör için olumsuz.

8.  Alıntı Originally Posted by venedik Yazıyı Oku
    Bu arada doğal gaza devamlı gelen zamlar sektör için olumsuz.
    Doğal gaza zam gelmeden önce hisse ucuyordu da, zamdan sonra mı bu hale gelid acaba sn. Venedik.
    Gazları çıksın güralların, aylardır milletti telef ettiler resmen, onca iyi haber ve iyi bilançolara rağmen 5 liaya bile layık görmüyorlar koca kutpo hissesini.
    Kendileri karun gibi zengin oldular, ama yatırmcının kuruş kazanmasına tahammülleri yok.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

Sayfa 741/913 İlkİlk ... 241641691731739740741742743751791841 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •