Sayfa 181/183 İlkİlk ... 81131171179180181182183 SonSon
Arama sonucu : 1461 madde; 1,441 - 1,448 arası.

Konu: KRTEK - Karsu Tekstil

1.  Alıntı Originally Posted by jtucker Yazıyı Oku
    İhya edecek
    YTD
    bencede....
    Önce oku sonra aklini kullan aklini kullanarak aldığın hisse düşerse de ona buna saldirma kimse sana zorla hisse aldirmaz sığır aleyhisselam

2.  Alıntı Originally Posted by palmet Yazıyı Oku
    ama kozal , kayseri tesisine yakın fabrıka sahasından altın cıkabılır
    öyle bir şey olsun bu tahtada çok kişi kalp krizinden ölür...)
    Önce oku sonra aklini kullan aklini kullanarak aldığın hisse düşerse de ona buna saldirma kimse sana zorla hisse aldirmaz sığır aleyhisselam

3. öncelikle eylül ayında vefat eden karsu tekstilin kurucu ortaklarından faruk molu ya allahtan rahmet ailesine ve sevenlerine rahmet diliyorum..acıları daha henüz çok taze..lakin hayat sağlar için devam ediyor..karsu tekstile olan ilgim uzun yıllar öncesinden modal iplik üretimi ve dürüst yöenetilen ucuz bir firma olduğundan kaynaklıdır...sermayesi düşük ve kar eden bir firma...şimdilerde ise benim için ana beklentim koza altınn karsu fabrika arazisine 13 ila 23 km uzaklıkta kaşköy kızılırmak sahasında nisan mayıs 2023 de bulduğunu deklare etiği 1.2 milyar dolarlık bir altın rezervi ...genellikle altın madeni yönünden oldukça zengin olan kayseri ve karsu tekstilin arazisininde komşu olduğu sahalar..bu beklentim gerçekleşir yada gerçekleşmez tabiki risk ..ama hani olur suyu olmazsa çay suyu olur hesabıyla yşnede karlı ve bedelsiz potansiyeline sahip bir şirket hissesine yatırım yapmış olurum..

4. neticede koza davetiye ve ipek matbaacılık bile gün gelecek altın madeni işletmecisi olacaklarını kendileri bile hayal etmiyorlardı..eğer altın madeni ile ilgili en ufak bir gelişme olursa bu hisseyi anca 300 tl li fiatlardan alıma izin verirler dye bir aç tavuk rüyası gördüm..hayal benim risk benim para benim...oltamı attım beklerim..şiir gibi oldu beya..)

5. Ah ulan ahh hadi be gulum gonder haberleri

6. Au...au...au..au..aaauuuuuuuu)

7.  Alıntı Originally Posted by krokodil Yazıyı Oku
    Au...au...au..au..aaauuuuuuuu)
    I love you krokodillllllllll

Seviyoruz seniiiii

Hünkarımmmmm Sen Çok Yaşa

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

8.  Alıntı Originally Posted by FEDERAL03 Yazıyı Oku
    I love you krokodillllllllll

Seviyoruz seniiiii

Hünkarımmmmm Sen Çok Yaşa

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yes i dou...kese beni bozuyor ılik su masaj ve defne yapragi ile dövülmek...son arzum)

Sayfa 181/183 İlkİlk ... 81131171179180181182183 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •