Sayfa 25/183 İlkİlk ... 1523242526273575125 ... SonSon
Arama sonucu : 1461 madde; 193 - 200 arası.

Konu: KRTEK - Karsu Tekstil

1. Hisse takası inanılmaz dağınık.Böyle berbat takas dağılımı başka hisse de yoktur sanırım.Takaslarda ilk 5 kurumun dışındaki oran %46! Bu ne demek ya..Sabır diyelim.
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır.

2. O dağınık takas hisse C grubundayken nasıl toplanır bilmiyorum. Günde 10-15 bin lot hacim ile ki çoğu zaman bunu bile görmediği oluyordu.

3.  Alıntı Originally Posted by maxpayne Yazıyı Oku
    O dağınık takas hisse C grubundayken nasıl toplanır bilmiyorum. Günde 10-15 bin lot hacim ile ki çoğu zaman bunu bile görmediği oluyordu.
    Açık konuşayım patronların çokta fazla hisse senedi ile ilgilendiklerini düşünmüyorum.Ne olursa olsun tarzındalar sanki.
    Lakin 40 kuruşlardan 80 kuruşlara kadar gelmesi de ayrı bir konu..
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır.

6.  Alıntı Originally Posted by cefaks Yazıyı Oku
    Takaslar yerinde sayıyor tabi sayar c grubunda işlem gören hisse için ne beklenebilir ki?
    Sevgili Molu ailesi üzüyorsunuz bizi.

daha ne yapsinlar. tekstillerin cogu gumledi..diger sirketler gumbulerken, karsu tekstil yatirim bile yapti 3 yil zarar acikladi ozsermaye bitmedi ve nihayetinde 3 aylik bilanco kar geldi..nihayetinde bu sirketi gozum tuttu..krizlerden guclenerek cikan siket gun gectikce yukselmeye mahkumdur..diplerden hizla kurtulacaktir.

Yılbaşından 16 haziran cuma gününe kadar hisse performansları :

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Sayfa 25/183 İlkİlk ... 1523242526273575125 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •