Sayfa 97/183 İlkİlk ... 47879596979899107147 ... SonSon
Arama sonucu : 1461 madde; 769 - 776 arası.

Konu: KRTEK - Karsu Tekstil

1. ne oluyor buna arasıra canlanıp tekrar ölü taklidi yapıyor..???
    ZIR-DELİ Y.T.D

2. Bu günkü takası yayınlayabilen var öı

3. Bugun tahta hareketlenince derinlikten izledim, 1.44 den şeker yatirim aliyordu. Kademeyi kaldirmaya calisti, aldikca aldi, 1.43 dede beya bir kagit vardi,tam bu sirada birden kademeler nasil olduysa geri dondu 1.40 - 1.41 calismaya basladi, satanda olmadi alanda. hareketlerde 1,42 de cok az bir hareket oldugunu gordum, baskada kademe dusmesi icin bir hareket yokdu. Nasil oldugunu anlayamadim. 5 saniyede o kadar mali kademelerden nasil silmeyi basardilar.
    Kim tahtayi goturmek istiyorsa tahta sahibinin izni olmadan aldigiyla kaliyor galiba.

Kendi şahsi düşüncelerim olup, yanılma payım %100 bile olabilir. Asla Yatırım Tavsiyesi Değildir .

4. Güniçi işlemler

Kendi şahsi düşüncelerim olup, yanılma payım %100 bile olabilir. Asla Yatırım Tavsiyesi Değildir .

5.  Alıntı Originally Posted by murathanouz- Yazıyı Oku
    Bugun tahta hareketlenince derinlikten izledim, 1.44 den şeker yatirim aliyordu. Kademeyi kaldirmaya calisti, aldikca aldi, 1.43 dede beya bir kagit vardi,tam bu sirada birden kademeler nasil olduysa geri dondu 1.40 - 1.41 calismaya basladi, satanda olmadi alanda. hareketlerde 1,42 de cok az bir hareket oldugunu gordum, baskada kademe dusmesi icin bir hareket yokdu. Nasil oldugunu anlayamadim. 5 saniyede o kadar mali kademelerden nasil silmeyi basardilar.
    Kim tahtayi goturmek istiyorsa tahta sahibinin izni olmadan aldigiyla kaliyor galiba.

tahta sahibi izin vermeden veya hisseyi sıkmıyorsa alıcı aldıgı ile kalıyor..yani patron spek ve avaniler işbaşında..
    mümkünse 10 aracı kurum dagılımını atabilirmisiniz ellerinde ne kadar hisse var veya ne durumda..şimdiden teşekürler..
    ZIR-DELİ Y.T.D

6.  Alıntı Originally Posted by murathanouz- Yazıyı Oku
    Bugun tahta hareketlenince derinlikten izledim, 1.44 den şeker yatirim aliyordu. Kademeyi kaldirmaya calisti, aldikca aldi, 1.43 dede beya bir kagit vardi,tam bu sirada birden kademeler nasil olduysa geri dondu 1.40 - 1.41 calismaya basladi, satanda olmadi alanda. hareketlerde 1,42 de cok az bir hareket oldugunu gordum, baskada kademe dusmesi icin bir hareket yokdu. Nasil oldugunu anlayamadim. 5 saniyede o kadar mali kademelerden nasil silmeyi basardilar.

Yanılmıyorsunuz aynen öyle...
    1,50'ye yaptığı denemelerde bunun kaç kez yaptı...
    Spek tam bir karaktersiz...

7. Günlük İşlemler

8. Takas

Sayfa 97/183 İlkİlk ... 47879596979899107147 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •