Sayfa 333/926 İlkİlk ... 233283323331332333334335343383433833 ... SonSon
Arama sonucu : 7401 madde; 2,657 - 2,664 arası.

Konu: KERVT - Kerevitaş Gıda

1. bu hissenin kısa vade iflah olması içim ödünç pay piyasasında işleme kapatılması lazım.. adamlar açığa satıp hisse kiralayarak durumu idare ediyorlar.. bunun başka izahı yok bence...

2. En başından beri söyledim, hisse ilk günü açığa satış yasağı ve brüt takasa girmeliydi. Hissede şu an kar realizasyonu yok, sadece açığa satarak hisse fiyatını aşağı çekiyorlar, üstte yakalanan ky de hisseyi emanet ediyorlar.

3. iyi güzel de bir hisse her gün düşer mi?sumsunan koyacak bir cengaver lazım!Turizmciler depolarını kervt ürünleri üle fullemişken bu kadar düşüş akla mantığa sığmıyor spk hemen onaylasa da ebemizn hörekesini görmekten kurtarsa
    trader71 eline koluna sağlık!
    https://tr.tradingview.com/chart/KERVT/7s1LnXRF/
    ralli modunu balli moduna almış yukarı dönerse arkasından el sallatır ama mühim olan dönmesi

https://tr.tradingview.com/chart/KERVT/Nw7zWNBi/

pembeye deyip bir atraksiyon bekliyorum
    ''Gösterdiğinden daha fazlasına sahip ol!Bildiğinden daha azını konuş!”'
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

4.  Alıntı Originally Posted by Serçe Yazıyı Oku
    Maliyet 92O adet x 128 TL battım.
    Şimdi olmuş 8O TL.

Peş peşe 2,5 gün tavan yapsa anca malitine geliyorum. Bu fiyattan alanlar ise benim maliyetime gelince %6O kar yapmış olacaklar. Biz ise 25O TL hayali kurmuştuk.

128 TL ye %6O kar koysak fiyatı 206 TL olurdu.

8O TL fiyat alanlar %6O karla sattıklarında fiyatı 128 TL olacak.

Durum ortada vay benim halime...

Selamlar,
    Çok farklı değilim. Geçmiş olsun. Geçirdiler işte şeref noksanları. Neyse ...
    Arkadaşlar, tahta pahalı. Pd dd oranı 3.22 bu fiyatla bile. 129 tl iken 5 lerdeydi. Bakmadan hesaplamadan daldım. Salağım ben salak. Kusura bakmayın ama durum bu. Bu tahta gideceksede bölündükten sonra toplanır gider maliyetinize kadar bakmayın. Borç verdiniz farzedin.
    Selam ve hürmetler

ASUS_Z00AD cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    @İBİLOĞLU
    @TRADE_MANYAGI

Bari bedelli bölüneydi de deseydi bu kadar düşmeye. Hiç olmazsa para girerdi kasaya

ZTE BLADE V7 LITE cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by İBİLOĞLU Yazıyı Oku
    Çok farklı değilim. Geçmiş olsun. Geçirdiler işte şeref noksanları. Neyse ...
    Arkadaşlar, tahta pahalı. Pd dd oranı 3.22 bu fiyatla bile. 129 tl iken 5 lerdeydi. Bakmadan hesaplamadan daldım. Salağım ben salak. Kusura bakmayın ama durum bu. Bu tahta gideceksede bölündükten sonra toplanır gider maliyetinize kadar bakmayın. Borç verdiniz farzedin.
    Selam ve hürmetler

ASUS_Z00AD cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Yanlışınız var. Sektör ortalamasına göre ederi 95 tl

7.  Alıntı Originally Posted by nuricv Yazıyı Oku
    Yanlışınız var. Sektör ortalamasına göre ederi 95 tl
    Sektor ortalamalarini nerden gorebiliriz f/k ve pd/dd icin

WAS-LX1A cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by 44sahap Yazıyı Oku
    Şimdi oldu... Ben 129.90 tavandan aldım. Zarar çok. Ama umrumda değil. Bir yıl içinde iyi kar edecegimden eminim. 74 e kadar yolu. Ordan da alacağım. Hele bir bölünsün, bilançolar gelsin. Sirket derinlik kazansın. 23 milyonluk sirket 600 milyonluk sirket olacak.

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Aha benim kafadan biri daha. Naber ortagim ? 129 dan aldim mutluyum amk. Para buldukca aliyom. Seviyorum seni kervt. 79 da ayri bir guzelsin.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 333/926 İlkİlk ... 233283323331332333334335343383433833 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •