Sayfa 1008/1032 İlkİlk ... 8508908958998100610071008100910101018 ... SonSon
Arama sonucu : 8252 madde; 8,057 - 8,064 arası.

Konu: HALK Cafe - I

1.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Anlatmissin sagol acemi_yatirimci.

ABD'de secmenler kendi parti liderini seciyorlar. Primaryler partiler icin onemli yani. Her 2 partinin de var sali gunu. 2-3 yerde Trump'in partisinden karsisinda kimse yok.

Rica ederim hocam. sende sağol

Saygılarımla

ulusal istatistik bürosu tarafından yayınlanan resmi çin sanayi ve hizmetler PMI anketleri Şubat ayında çok sert düşüşler kaydederek ekonomik fren yaptığını anımsattı.
    imalat sanayi PMI anketi verisi 50'den 35'e gerileyerek 2008'den bu yana en düşük değerini aldı.
    Hizmetler PMI ise aydan-aya 54'den 29'a geriledi. Bu da 2011'den bu yana en düşük değer.
    50'nin altında değerler ekonomik aktivitenin daraldığını işaret ediyor.

burada yazan bazıları borsalarda endekslerin yukarıya fırlamasını bekliyor. aynı fikirde değilim.

yüklü girecek arkadaşlar kademeli girerlerse bazı üstadlar gibi terste kalmazlar!
    Son düzenleme : bababazil; 01-03-2020 saat: 05:52. Sebep: yeni haber
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir. Tamamı kafadan salladığım şahsi paylaşımlardır.

3.  Alıntı Originally Posted by OZDEMIR1 Yazıyı Oku
    Sahsa fazla takilmayin.Benimde sinirlerimi cok germisti.Adamin (Erick) hissede pozisyon almasina neden olan ciddi gerekceleri varki, yuklu miktarda halkbank hissesi almis.Oyle degilmi ? lutfen soyleyin yanlismiyim?
    fakat gel gorki aylarca soylemlerinde: hisse batik,banka batik,banka batak,total loose,surekli mahkeme sureciyle ilgili felaket senaryolari yazip durdu,hep en kotu ihtimalleri gundeme tasidi.Milleti korkuttu.Dikkatini cekmeye yonelik yazilarima ise negatif tepki verdi.Fakat hisseyi cazip kilan hicbir veriyi paylasmadi.

Belkide kendisi ters indikator cunku bu surecte hisse fena performans gostermedi.Bende o satip gidince pozisyonumu arttirdim.Kendiside bu durumu takip etsin bakalim,Kimmis ters gosterge.
    Sizin bu suclamayi haketmediginizi ve hassasiyet gosterdiginiz anlasilmasina ragmen ayni soylemi tekrarlayip durmasi,bazilarina malzeme verip satasmalarina sebebiyet vermesi, ayrica dusundurucu.Belki iyi niyetli birisidir fakat yeteri kadar donanimli ve mantikli olmadigi,halden anlamadigi asikar.O ve onun gibi birkac kisi yuzunden bende forumdan uzaklasmistim yazmiyordum. O kisiler gittigine gore bundan sonra yazabilirim.
    Pazar SAbahi yazmak hic adetim deil,

Ama sayin 666 beni adam gibi savunmus yazayim.

Kendisine cok tesekkur ederim,

1-SAyin Ozdemir, SIz ne hakla sen yaz,yada lutfen yazma diyebiliyorsunuz oncelikle buna cevap verin ? Yani burasi acik bir platform deil mi ?
    MAnupule etmeden, Yatirim tavsiye vermeden iyi veya kotu butun datalari istedigimiz sekilde paylasamaz miyiz ?
    YOksa Sizden izin almadan bunu yapamaz miyiz ???

Forumu satin aldiniz da haberimiz mi yok.

2-Bu forumda binlerce kullanici var, Onceki ve diger forumlari tarayin, bu hisse ile ilgili olumsuz yazilari bulacaksaniz,
    Bir TEK BEn deilim, Olumsuz yazilari koyan, SAdece sen yazma diyebilme HAddini nereden bulabiliyorsunuz ?

ayni mantikla bu forumdaki kullanilarin %90 TH sevmiyor, yazilarini da gulerek okuyor, O zmn onlarda o da yazmasin diyebilir.

3- Yukaridaki yaziniz hakaret ve kotu uslup iceriyor, Lutfen Edit ediniz. Duygularinizla hareket etmeyin. Burasi bir forum, Adini sanini bilmediginiz
    adamlarin nicklerle yazi yazdigi bir platform. INternette binlerce twitter vesaire hesabi var.
    INternette okuduklarinizdan duygusal olark etkilenip, her okudugunuzla sinirlerini geriliyor, kendiniz analiz etmeden karar veriyorsaniz Zaten size coktan gecmis olsun. SAglik paradan daha onemli

4-Rica ettiniz, Sizi etkiledigimizi belirttiniz ve yazi yazmayi biraktim. DAha sonra gene ozelikkle siz izin verdiginiz icin gelip yazmaya devam ettim.

4-FAzlasiyla Gaza gelip yukaridaki yazilari yazdiginizi dusunuyorum.

Oncelikle Ozur Dilerim, Farkina varmadan duygusal olarak sizi cok etkiledigimi dusundum. Sinirlerimi cokgermisti demissiniz, Psikolojinizde cesitli hasarlar acmasam yukaridaki yazilari boyle yazmazdiniz sanirim. AMa 1 kisiyi bile psikolojik olarak etkiliyorsam daha fazla yazmam. Gerek te yok. INternette adini sanini bilmediginiz adamlardan etkilenendigini bilmiyordum.

5-Iyi niyetinizden kesinlikle suphem yok. Bir yanlisimiz olduysa Ozur diler, hayatinizda basarilar dilerim..

Yuklu miktarda aldigim ve sattigim meselesine gelince belki 10 lot alip satmisimdir

4.  Alıntı Originally Posted by TRENDHOUND Yazıyı Oku
    evet, forum ortamında 2 yıldır karşılıklı görüş alışverişinde bulunduğumuz bir kardeşimiz kendisi ama beni doğrudan hem de defalarca HALKB'yi manipüle etmekle suçlayıp durması hiç de şık olmadı, şükürler olsun maddi gücüm yerindedir ve buradaki ortalamanın da çok üzerindedir ancak TH'nın HALKB tahtasını her 2 yönde de manipüle edecek maddi gücü olabilir mi yahu? Adam ciddi ciddi böyle böyle bir senaryoyu kendi kafasından kurgulamış ve buna harbiden de inanıyor. Allah akıl fikir versin demekten başka yapacak bir şeyimiz yok.
    SAyin TrendHound,

Aramizda 2 yili gecen bir hukuk var. Burasi bir forum ve bilgi alisverisinde bulunuyoruz. Oncelikle Sizde boyle bir algiya sebeb oldugum icin ozur dilerim. Bilgilerinizden faydalandik. ve 2 yil boyunca okuduklarim ogrendiklerim nedeniyle ne derseniz deyin kabul ediyorum. SAygim sonsuz

Her ne kadar teorileriniz, S400, Amerika ile iliskiler, baslayan ekonomik kriz vesaire -sizin kontrolunuzde olmayan faktorler- nedeyiyle cop olsa bile.
    SIzin deyiminizle SICTI CAFER BEZ GETIR modunda kaldiniz.

Sizi manipulotorlukle suclamiyorum, Buradanin speki , buyuk fonlarin sahibi veya manipulotoru adami olmakla da suclamiyorum. Bu algiya neden geldiginiz anlamadim. ZAten elinizde bu kadar bir guc olsa bu forumda isiniz nedir diye dusunurdum ?

Anlatmak istedigim suydu : Trade icin ayirdigim hissenin bir kismini sizin hisse,net de belirdiginiz zaman sattim. Ayrilip uzun sure gorunmediniz zamanda aldim. Buna Totem, mantiksiz ve Hic bir kurala dayanmayan bir Kendi Uydurdugum bir kura olarak da bakabilirsiniz. AMA trade ettigim kisimda tam 4 kez tuttu. 80, 70, 90, 1.20 kurus mertebelerinde.

Istediginizi dusunmekte serbestsiniz, Size olan saygim Hala Buyuk..CAhilligimi ve size olan uzuntum nedeniyle AFFOLA

5. Sevgili Forumdaslar,

Oncelikle hepinizden ozur diliyorum. Buraya Halkbank ile ilgili yazilari okumak icin geliyorsunuz. Bir onceki forumdan buraya gelme nedenizde zaten TH ile ilgili olumsuz yorumlari okumaktan sikilmaniz, ve buraya gelmeniz,

Ama ne olduysa, konu bir anda sayin Ozdemir, TH , 666 ve ERick hikayesine donmus. Bu konuda basinizi sisirdigim ve indirekt sebeb oldugum icin ozur dilerim.

Siz siz olun internette, adini sanini bilmediginiz birileri icin kendinizi strese koymayin, sinirleriniz germeyin, uzmeyin, Yazik bir tane hayat var 500 yil yasamiyorsunuz. Google girip adam stres kaynagi arar mi yaw

Herkes hatasini anlarsa problem kalmaz gibi. OZDEMIR de biraz daha duyarli olun, devamli olumsuzlari pompalamayin diyor. Onun yazdiklarina ben katildim, yaptigimin farkina varinca azalttim zaten.

Neyse bu hicbirsey degil. Korona ile Suriye pis vurdu. Apocalypseciler survival moduna gecmis, erzak depoluyorlarmis.

Bu seneden itibaren vergileri kamu bankalari tahsil edecekmis. Olumlu birseyler de koyalim. Her tarafimiz batak, bayagi kasiyorum ama

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ANKARA
    Gönderi
    664
     Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Herkes hatasini anlarsa problem kalmaz gibi. OZDEMIR de biraz daha duyarli olun, devamli olumsuzlari pompalamayin diyor. Onun yazdiklarina ben katildim, yaptigimin farkina varinca azalttim zaten.

Neyse bu hicbirsey degil. Korona ile Suriye pis vurdu. Apocalypseciler survival moduna gecmis, erzak depoluyorlarmis.
    Tesekkur ederim Sayin 666; uzun suredir soylemek ve anlatmak istedigimi kisaca net olarak ifade etmissiniz.Bu konuda duyarli olmamin sebebi bende Sayin TH gibi borsada olusan rakamlarin icinde psikolojinin ve alginin buyuk onemi olduguna inaniyorum.Kendim ekonomi mezunu ve 32 yildir bu piyasanin icinde olan birisiyim.Yazilan olumlu veya olumsuz yazilardan fazlaca etkilenen birisi oldugum sanilmasin.Oyle olsam herhalde ayakta kalamazdim.Ama insanin modunu dusurdugude bir gercek.Her neyse siz zaten mevzuyu ozetleyip noktayi koymussunuz.Bir kezde ben vurgu yapamak istedim.Erick in de kotu niyetli birisi olmadigi anlasiliyor.Kendisini kirdiysam kusura bakmasin.Kendisi ne demek istedigimi tam olarak anlamamis fakat siz net olarak anlamissiniz.Aciklamaniz icin tekrar tesekkurler.

Sayfa 1008/1032 İlkİlk ... 8508908958998100610071008100910101018 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •