Sayfa 21/1032 İlkİlk ... 11192021222331711215211021 ... SonSon
Arama sonucu : 8252 madde; 161 - 168 arası.

Konu: HALK Cafe - I

Alıntı Originally Posted by IraS_Kicks_Arse Yazıyı Oku
    Evet beyler saka bi yana pastor mastor papaz lot mot hikaye.. Tek mevzu OFAC pazarliklari.. Henuz pazarliklar ne asamada (ya da pazarliklar var mi bilmiyoruz) ama benim tek onemsedigim sey gecenlerde Mehmet Simsek’in Amerikayla sorunlarimizi cozmeye cok yaklastik demesi oldu... ben bundan 250-300 milyon dolar bi ceza gelecek mesaji cikariyorum..

Onun disinda hakreketler tamamen KY opucu hareketler - tek olumlu gelisme diyelim Himmet Karadag denen vasifsiz basiretsiz adama Mehmet Kutman akil vermis de odunc alinmayla yapilan aciga satislara duzenleme gelecekmis.. hos bu kafayla o da 6 ay surer ya neyse...
    Cok dogru. Yanliz ky oyucu hareketten ziyade birbirlerini oyucu hareketler bunlar.

Tahtadaki herkes arbitraja oynuyor, en azindan 15 araci kurum var 4 milyon lotun ustunde islem yapan. Hemen hemen hepsi zarar yazmis, 4 tanesi karda (2 milyonun ustunde islem yapan 21 kurumdan): AK, FINANS, DENIZ, HALK.

2.  Alıntı Originally Posted by blu Yazıyı Oku
    Cok dogru. Yanliz ky oyucu hareketten ziyade birbirlerini oyucu hareketler bunlar.

Tahtadaki herkes arbitraja oynuyor, en azindan 15 araci kurum var 4 milyon lotun ustunde islem yapan. Hemen hemen hepsi zarar yazmis, 4 tanesi karda (2 milyonun ustunde islem yapan 21 kurumdan): AK, FINANS, DENIZ, HALK.
    Benimki tamamen atmasyon tabi yanlis anlasilmasin...

Alıntı Originally Posted by IraS_Kicks_Arse Yazıyı Oku
    Merak etme sen o dediklerim 6 ay onceydi...
    6 ay öncede olsa ne fark eder ? Kurallara uymayıp atılan kimse geri dönemez.. Ayrıca merak etmiyorum yönetim aykırı bir durum varsa gereğini yapar..

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

En çok sigorta mi banka mi etkilenir diye düşündüm bi an çıkaramadım
    Bu biraz Trump in kararsız tvit leri gibi olduysa sorry

5. Bu arada Atilla davasi 16 Mayisa ertelenmis tekrar... Gerekce tercumanlarin 5-14 mayis arasi musait olmamalari ve savunmanin yeni sundugu 70 sayfalik bir dilekceymis..

6.  Alıntı Originally Posted by pilavli Yazıyı Oku
    Ayın henüz ortasındayız, ay sonundaki duruma bakmak lazım.
    Hiç fark etmez Hocam, ay sonu veya ay başı. Müthiş bir hacim ile bu formasyon gerçekleşmiş, önemli olan budur.
    Nisan 2024 itibariyle ful nakitte, yıllık net bileşik getirisi %70 olan stopajsız PP fonundayım. Forward dolar alım sözleşmesi ile tüm TL nakit hedge'lenmiştir. Şartlar gerektirdiği sürece nakitte kalmaya devam.

7. Hakan Atilla davasi bir kez daha ertelendi. Yeni tarih 16 Mayis
    http://www.cumhuriyet.com.tr/amp/hab...ertelendi.html

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Toprağımızın Üstünde Şerefsiz Yaşamaktansa,Toprağın Altında Yatmayı ŞEREF Sayarız...

8.  Alıntı Originally Posted by pilavli Yazıyı Oku
    ........Dolar bazlı grafiklerde doların aşırı oynaklığından kaynaklanan hatalardan dolayı bunlara da bakmakta fayda var. Bunlar kapanış fiyatları, güniçi fiyat bilgisi yok. Son gördüğümüz 8.35 dibi 2016 temmuzdaki 7.5 seviyesinin de altında kalıyor, kısacası 2008 krizi hariç en düşük seviyesinde. Onda da 2008'den beri bankanın on yıllık karını düşünürseniz o zamankinden de daha ucuza fiyatlandığını rahatlıkla söyleyebiliriz.
    Hocam çok güzel noktaya değinmişsin. 2008 krizinden bu yana geçen 10 yılda banka temettüler düşüldükten sonra 22 milyar tl net kâr elde etti yani hisse başına 18 tl.
    Nisan 2024 itibariyle ful nakitte, yıllık net bileşik getirisi %70 olan stopajsız PP fonundayım. Forward dolar alım sözleşmesi ile tüm TL nakit hedge'lenmiştir. Şartlar gerektirdiği sürece nakitte kalmaya devam.

Sayfa 21/1032 İlkİlk ... 11192021222331711215211021 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •