Sayfa 806/1032 İlkİlk ... 306706756796804805806807808816856906 ... SonSon
Arama sonucu : 8252 madde; 6,441 - 6,448 arası.

Konu: HALK Cafe - I

1.  Alıntı Originally Posted by fdogan3438 Yazıyı Oku
    11 inde ki görüşme iptal diye biliyorum, trump gitmeyecekmiş toplantıya
    oyle bir haber goremedim kaynak ?

bunla karismis olmasin?

"
    Putin ve Trump Arasındaki Asıl Görüşme Buenos Aires'te Gerçekleşecek
    Putin ve Trump Arasındaki Asıl Görüşme Buenos Aires'te Gerçekleşecek
    Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ve ABD’li mevkidaşı Donald Trump arasında beklenen kapsamlı görüşmenin Arjantin’in başkenti Buenos Aires’te düzenlenecek G20 Zirvesi’nde gerçekleşeceği öğrenildi.

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ve ABD'li mevkidaşı Donald Trump arasında beklenen kapsamlı görüşmenin Arjantin'in başkenti Buenos Aires'te düzenlenecek G20 Zirvesi'nde gerçekleşeceği öğrenildi.
    REKLAM

ads by AdMatic
    Rusya Kremlin Dış Politika Danışmanı Yuriy Uşakov, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ve ABD'li mevkidaşı Donald Trump arasında beklenen kapsamlı görüşmenin Fransa'nın başkenti Paris'te 11 Kasım'da düzenlenecek programda değil de Arjantin'in başkenti Buenos Aires'te 30 Kasım'da düzenlenecek G20 Zirvesi'nde gerçekleşeceğini duyurdu. Basının iki liderin Paris'teki görüşmesine odaklandığını belirten Uşakov, beklenenin tersine Putin ve Trump'ın Paris'teki Elysee Sarayı'nda öğle yemeğinde kısaca fikir alışverişinde bulunacaklarını aktardı. - MOSKOVA
    07 Kasım 2018 Çarşamba 22:05 "

2. *TRUMP WON'T ATTEND PARIS `PEACE FORUM' NOV. 11, AFP SAYS

Twitter :zerohedge ( kim olduğu blnmeyen ama herşeyi takip eden şahıs ) o da AFP nin yalancısı

3.  Alıntı Originally Posted by fdogan3438 Yazıyı Oku
    *TRUMP WON'T ATTEND PARIS `PEACE FORUM' NOV. 11, AFP SAYS

Twitter :zerohedge ( kim olduğu blnmeyen ama herşeyi takip eden şahıs ) o da AFP nin yalancısı
    bu tür bir haberi teyit edmeden sadece bir tweter adresine göre degerlendirmen ne garip suan icin bu tür bir haber hala yok ortada...sosyal medya adami vezirde eder rezilde çok şeyetmemek lazim
    ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

DailyMail'de var. Her ne kadar magazine haberleri yapsa da, yalan haber cikardigini gormedim.

https://www.dailymail.co.uk/wires/af...20%20%20%20%20

Trump to snub Macron's 'Peace Forum' on Armistice weekend

5. Grafik alinti...

halkb ta biseyler degisecek ve olumluya evrilecekse buyuk kucuk yatirimcilari tahtaya cekmenin tek yolu güven...olaya birazda teknik yonden bakacak olursak deli dana gibi anlamsiz git gellere 2/3gundur ara vermesi bakalim biseyleri teknik olarak rayina soktugu sinyalimi olacak...yada deli danaliga devam mi...

...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

6. Teknikte 14 lerden gelip 5,50 lerde ki düşüşe göre bakarsak fibonacci %23,6 seviyesi 7,80 de, öncelikle burayı geçmesi lazım. Sonraki direnç (%38,2) 9,1x ye denk geliyor. 7,80 üstünde 2-3 gün kalırsa 9,1x isteyebilir.

Temmuz da 3 kere7,80 direncinden dönüp 5,5x lere gelmiş, daha sonda 2 kere 7,80 denemiş geçememiş. Yarın eğer ki kötü bilançloya rağmen alırlarsa haftaya 7,80 yine deneyebilir.

Sadece tahmindir, yatırım tavsiyesi olarak almayınız

7. Endeks 90-100000 arasında epeydir. Tam bir testere formasyonu. Sadece içim de ki hisse dayanarak söylüyorum; yine getirecekler 97-98 ky nasılsa yine aşağılara gelir diyip short açacak ya da malını verecek, o sefer devam ettirecekler 98 de malı satan belki 103-105 de alacak. Ama bunun olması için bence sene sonuna kadar testere devam. İnsanları iyice alıştırmalılar bu harekete

8. ABD Merkez Bankası (Fed) bu gece faiz kararını açıkladı. Gösterge faiz oranını, beklentiler doğrultusunda 2,00-2,25 aralığında sabit tuttu. Fed ekonomini kademeli faiz artışlarını desteklediğini yineledi.

Sayfa 806/1032 İlkİlk ... 306706756796804805806807808816856906 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •