Sayfa 1/507 1231151101501 ... SonSon
Arama sonucu : 4056 madde; 1 - 8 arası.

Konu: TMSN - Tümosan Motor ve Traktör

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Karadenizin yeşillikler diyarı..şehri İstanbul .
    Gönderi
    14,677

TMSN - Tümosan Motor ve Traktör

TMSN - Tümosan Motor ve Traktör

Yeni başlık hayırlı olsun.

Eski başlığımız burada bir kaç ay okunabilir.
    Forum kurallarını okumak için tıklayınız

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya/satmaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: Forumumuzda dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

2. Hükümet Altay tankı projesini seçim malzemesi olarak kullanacaksa, ihale sonucunu yakında ilan etmesi gerekir diye düşünüyorum.

3. Umarım temiz bir sayfayla temiz bir yükseliş trendine girer umarım
    ytd deli saçmasıdır

4. Arkadaşlar yeni başlıkta tartışmaları bitirelim artık.Eğer mümkünse işi bilen arkadaşlar şirketin temel bilgilerini teknikçi arkadaşlar da destek ve direnç bilgilerini paylaşırsa sayfamız daha verimli olacaktır.

Alıntı Originally Posted by Snap32 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar yeni başlıkta tartışmaları bitirelim artık.Eğer mümkünse işi bilen arkadaşlar şirketin temel bilgilerini teknikçi arkadaşlar da destek ve direnç bilgilerini paylaşırsa sayfamız daha verimli olacaktır.
    Sayın Snap32; benim hakkımdaki samimi fikrinizi sorabilir miyim? Yazılarımı ve paylaşımlarımı bu başlık için faydalı buluyormusunuz? Görüşünüz benim için çok önemlidir. Belli bir ekibin sürekli ağır eleştirisine maruz kalan ve mecburen tek başına meşru müdafaa yapmak zorunda kalan birisi olarak hakkımdaki izlenim ve görüşünüzü öğrenmek istiyorum. Görüşünüz her ne yönde olursa olsun fark etmez lütfen açıklayınız , yeter ki bazı densizlerin yaptığı gibi aşağılayıcı bir tutum takınmayınız lütfen. Görüşlerinizi muhakkak önemseyeceğimi ve muhakkak gereğini yapacağımı bilmenizi isterim.

genel alıcı kurumlar / satıcı kurumlar

ilk 5 kurum genel

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    I Love BİST Game
    Gönderi
    657
    Yeni başlık hayırlı olsun ilk sayfada yerimizi alalım.

Fiyat : 7.210
    YASAL UYARI: Burada yazdığım bilgi, haber ve yorum TAVSİYE niteliğinde olmayıp, YATIRIM DANIŞMANLIĞI kapsamında DEĞİLDİR! Anlaştıkmı ?? Zaten borsadan hiç anlamıyorum zarar edebilirsiniz.

8. Sayın barutay kardeşim görüşlerine saygı duyorum ve değer veriyorum sen şirketi temel analiz olarak 10 numara inceliyorsun ve ona göre yorum yapıyorsun temel analizde uzun vade hesaplanır ve bu uzun vade içerisinde hisse hiç beklenmediği kadar düşebilir bu düşüş seni teknikçi arkadaşlara karşı mahçup eder bu zamanlarda ikili tartışma yerine temel analizlerine devam etmen daha faydalı olur teknikçi arkadaşlar da grafik lere göre hareket ettiği için onlara da hak vermekte fayda var nihayet inde bu sayfada kısa vadeli al sat cı arkadaşlar da var uzun vadeli arkadaşlar da kısa vadeci kardeşlerimiz teknikçi arkadaşların görüşlerine göre hareket eder uzun vadeciler de senin yorumlarına göre hareket eder.O yüzden diyorum ki tartışma yerine bu sayfa da bilgi paylaşımı olsun.Temel analizlerine güveniyorsan uzun vadede zaten kazanacaksın

Sayfa 1/507 1231151101501 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •