Sayfa 17/430 İlkİlk ... 715161718192767117 ... SonSon
Arama sonucu : 3433 madde; 129 - 136 arası.

Konu: ZOREN - Zorlu Enerji

1. Piyasa beklentisi 30-50 milyon arasıymışta geçen sene olan ilk çeyrek zararı 75 milyon bu sene ilk çeyrek kar 25 milyon bunu fiyatlamış mı peki bu hisse bence gayet iyi bilanço geçen seneye göre - den artıya geçmiş önemli olan vergi dairesine sunulan ile neden bu kadar fark var bu önemli bunun nedeni araştırmak lazım

2. Arkadaşlar size bir soru soracağim esas faaliyet karı 195 milyon iken dönem karı nasıl 25 oluyor neler çıkartıyor Esas faaliyet karından

trajedi .............
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

11 katrılyon borç var bu döviz kuru bu faizlerle zor işi

5. Bu kadar enseyi karartmayın yahu zaten vergi dairesine sunulan kadar kar gelmeyeceğini herkes biliyordu Koç Holding bile geçen sene elde ettiği kardan daha az kar elde etmiş en azından - den artıya geçmişiz biraz sevinelim bence arkadaşlar

6. Aksa enerjinin esas faaliyet karı 165 milyon (bizden daha az) dönem karı 65 milyon

7. Kimse kalmamış herhalde şu foruma bak kimsecikler Yok neyse gözümü kararttım yarın ortak olarak aranıza giriyorum 😂

Bu başlığı şu anda 31 kişi okumaktadır. (4 üye ve 27 ziyaretçi)

CahilCuhela, Future1905, MFRESTURE, tirendaz

Kimse yok mu ?

Kur farkına göre , zarardan kara dönmesine göre . Bilanco süper olumlu degil ancak kötüde degil.
    Piyasanın nasıl algılayacagına bağlı.

Sayfa 17/430 İlkİlk ... 715161718192767117 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •