Sayfa 23/418 İlkİlk ... 1321222324253373123 ... SonSon
Arama sonucu : 3342 madde; 177 - 184 arası.

Konu: ZOREN - Zorlu Enerji

1. Zoren'e ilk kez girdiğim zaman 1.60 lardan 1.30 lara düşüşü görmüştüm. O zaman tam 1.30 görüldüğü zaman toplu alım yapıp maliyeti epey düşürme planım vardı ama imkanım olmadan yapamadım ve son yükseliş trendinde karla vedalaştım.
    Kendimi bu hisse konusunda uzman sayamam, hele bu başlıkta çok bilgili arkadaşlar varken. Ama tahminim şu yöndedir ki 1.43-45 bandı dip noktamız olacaktır.
    Elimde takip amaçlı bir miktar hisse var 2 maliyetli. Eğer bahsettiğim seviyeye inerse yüklü gireceğim.
    Neden o seviye diye sorarsanız, hem yükseliş trendindeki ara destek-direnç noktası, soluklanma seviyesi, hem de yabancı bunun altına düşerse kar edememiş olacak.
    Seçim atmosferinde yükselemezse bile bu seviyenin altına düşüş öngörmüyorum.
    Seçim sonucuna göre olabilecek dalgalanma da geçici olacaktır diye düşünüyorum.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. 45.68 girdi 45.84 çıktı

SM-G935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

4. Zoren bitmiş. Dolar böyle devam ettikçe bizde böyle bakar dururuz

5. Doldur yukarilari 1m 1m alan cok nasilsa hergun asa basmaktan sıkılmadı bir türlü insan arada bi tepki verir adi herif.

SM-N915F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. dolar 4.65-4.68 üzerinde kalıcı olursa yeni hedefi 5.08-5.10 peee..abd .dolar ı hisse senedi gibi manipüle ediyor..hisse senetleri aynı tl değerinde kalsa bile dolar bazlı dibe vuruyor...mission 2 de yüksek dolar bozularak bedava dan toplanan hisseler klasik dolar tabana borsa tavana oyunuyla dolar bazlı soygun yapılacak.bütün mesele mission 1 nerde bitecek ve mission 2 nezaman başalayacak..diye düşünürüm ...

7. Benim seviyelere geldi 1.47 den maliyete basladim

8. Mantıklı bir şeyler yazabilecek değeli birileri YÖK mü

Sayfa 23/418 İlkİlk ... 1321222324253373123 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •