Sayfa 246/429 İlkİlk ... 146196236244245246247248256296346 ... SonSon
Arama sonucu : 3428 madde; 1,961 - 1,968 arası.

Konu: ZOREN - Zorlu Enerji

ZOREN_ satıcılı açılışlar alım fırsatı verir. ayrıca tekkeyi bekleyen çorbayı içer_ZOREN_
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

Alıntı Originally Posted by karar_anı Yazıyı Oku
    ZOREN_ satıcılı açılışlar alım fırsatı verir. ayrıca tekkeyi bekleyen çorbayı içer_ZOREN_
    Satıcılı açarsa alayım, zarar edersem zararımı karşılayacak mısınız ?

Dolar bazlı falanda değil TL bazlı kafi

Alıntı Originally Posted by CahilCuhela Yazıyı Oku
    Satıcılı açarsa alayım, zarar edersem zararımı karşılayacak mısınız ?

Dolar bazlı falanda değil TL bazlı kafi
    kazancın yarısı verilecekse neden olmasın olabilir. sonuçta böylede oynamış oluruz. valla ciddiyim. ama kazanınca cep yapıp, kaybedince zararımın yarısını vereceksin e kumarcılar ona dana kavak diyor. tanıdığınız varsa sorun size açıklamasını yapar...
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

kafamda beğendiğim hisseyi sayfasında paylaşayım diye düşünmüştüm ama baktım yarısı şaka, yarısı ciddi, şaka ile başladık ve başlamadan bitirdik elhamdülillah... ZOREN mi? alanla satan, güzelle yatan bilir... hani bir söz vardır ekmek bulduysan yanaş, kavga gördüysen kaç... öyle yapayım bari

kafamda beğendiğim hisseyi sayfasında paylaşayım diye düşünmüştüm ama baktım yarısı şaka, yarısı ciddi, şaka ile başladık ve başlamadan bitirdik elhamdülillah... ZOREN mi? alanla satan, güzelle yatan bilir... hani bir söz vardır ekmek bulduysan yanaş, kavga gördüysen kaç... öyle yapayım bari
    Kesin ifadeler kullandığınız için biraz takılayım dedim
    Nezaketli cevabınız için teşekkürler

Saygılar

Kesin ifadeler kullandığınız için biraz takılayım dedim
    Nezaketli cevabınız için teşekkürler

Saygılar
    yokyaa sanıldığı kadar kaba biri değilim. hatta hır gür yapılmasından hiç hoşlanmam. normal hayattada böyleyimdir. ama pısırık değilim. gerektiğinde hayret edilecek kadar hırçınlaşabilirim. saça göre tarak hesabı... neyse.. danak kavak demiştim anlatayımmı bunu tefeciler der. oyuncunun para biter tefeciden para ister. tefecide tamam ama dana kavak der.. oda: kaybederse sineye çeker, kazanınca yarısını tefeciye vermek şartı ile. yani tefeciye giren çıkan bir şey olmuyor. her şey garanti... oynayalımmı dana kavak

yokyaa sanıldığı kadar kaba biri değilim. hatta hır gür yapılmasından hiç hoşlanmam. normal hayattada böyleyimdir. ama pısırık değilim. gerektiğinde hayret edilecek kadar hırçınlaşabilirim. saça göre tarak hesabı... neyse.. danak kavak demiştim anlatayımmı bunu tefeciler der. oyuncunun para biter tefeciden para ister. tefecide tamam ama dana kavak der.. oda: kaybederse sineye çeker, kazanınca yarısını tefeciye vermek şartı ile. yani tefeciye giren çıkan bir şey olmuyor. her şey garanti... oynayalımmı dana kavak

Yok yok zoren ile münasebetimiz çok eskiye dayanıyor. Zor kurtulduk kendilerinden

Bir de danaklı kavaklı mavaklı, perukluyla kimseyi uğraştırmayalım

Saygılar

Yok yok zoren ile münasebetimiz çok eskiye dayanıyor. Zor kurtulduk kendilerinden

Bir de danaklı kavaklı mavaklı, perukluyla kimseyi uğraştırmayalım

Saygılar
    ters bir dönemde ZOREN sizi baya hırpalamış pskolojik olarak tedirgin ediyor sizi ama normaldir olabilir. aslında söyleyeceğim çok şey olabilirde, neyse bunu ses kontrol olarak kabul edip takip edelim

Sayfa 246/429 İlkİlk ... 146196236244245246247248256296346 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •