Sayfa 32/427 İlkİlk ... 2230313233344282132 ... SonSon
Arama sonucu : 3412 madde; 249 - 256 arası.

Konu: ZOREN - Zorlu Enerji

1. Aklı olan zoren almaz bu kagit inanin bistin en kötü kagitlarindan biridir. Kötülemek amacli değil almadan izleyin 3 tane kagit secin 1 hafta izleyin dediğimi anlayacaksiniz. Zoren endex düşerken en onden ve hizli düşer, endex yukselirken kademeleri surekli yuklu malla doldururlar kademe kalkmasin diye ugrasirlar. O yüzden fiyat düştü ucacak kacacaklara asla inanmayin. Bunun dışında alacaginiz her kagit daha iyidir.

SM-N915F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by BabaKartal Yazıyı Oku
    Aklı olan zoren almaz bu kagit inanin bistin en kötü kagitlarindan biridir. Kötülemek amacli değil almadan izleyin 3 tane kagit secin 1 hafta izleyin dediğimi anlayacaksiniz. Zoren endex düşerken en onden ve hizli düşer, endex yukselirken kademeleri surekli yuklu malla doldururlar kademe kalkmasin diye ugrasirlar. O yüzden fiyat düştü ucacak kacacaklara asla inanmayin. Bunun dışında alacaginiz her kagit daha iyidir.

Herkes para kaybettiği kağıdı kötülüyor. Seçim haftası 1.44 kere düştü kağıt. 1bhafta sonra 1.64 oldu. Bunu niye göz önünde bulundurmuyorsunuz?

3.  Alıntı Originally Posted by shahzada Yazıyı Oku
    Herkes para kaybettiği kağıdı kötülüyor. Seçim haftası 1.44 kere düştü kağıt. 1bhafta sonra 1.64 oldu. Bunu niye göz önünde bulundurmuyorsunuz?
    Iki ayda neredeyse % 50 düştü seçim var diye 2.22 den 1.30 düştü... bana 20 kademe yukselmesinimi ornek gösteriyorsun. Bugün kac 1.48 ama 1.3* rakamlari gormek için can atıyor. Tepeden 74 kademe aşağıda! Sen sevmeye devam et kardeş.
    ben her firsatda dusen kagidi sevmedim sevmeyeceğim.

4. Arkadaşlar, bir hissede pasife farkli kademelerde üc tane emir girdim. İlk ikisinin kademe düşmesine rağmen gerçekleşmediğini gördüm. İkisi de hala bekleyen emirlerde görünüyordu. Bir yanlışlık mi var yoksa, hesaba geçti de ben mi göremiyorum diye emirleri 1 er lot olarak değiştirdim. Baktım, bekleyenlerde 1 er lot olarak revize olmuş. Daha sonra iki kademe alta üçüncü emri yazildim pasife, kademe düşmesine rağmen o da gerçekleşmedi. Bir dakika sonra hisse tırmanışa geçti ve yaklaşık yüzde 5 primlendi. 15 dk lık bu yükseliş trendi sonlanip, geriye dönüş başladığında elimize birakacaklar diye dusunup, son girdigim emri de 1 lot olarak bekleyenlerde revize ettim. Yazildigim 1 lotluk bu uc emir geri düşüşte gerçekleşti.
    Kurumla görüştüm, önce anlık bir sistemsel hata dediler. Olayı detaylandirip islemleri incelettirince yirmi dakika boyunca teknik bir sirun nedeniyle yazdigim emirleri biste gönderemediklerini söylediler. Ben de sistemden mi acaba diye düşünüp, başka bir hisseder ayni zaman aralığında hisse alıp sattigimi söyledim. Cevaben geri dönüşlerinde aynen sunu yazmışlar; ayni sure içinde 14 farklı hisseder 19 ayrı hesapta toplam 25 emirde ayni sorun yaşanmış ve girilen emirler, aracı kurum tarafindan biste iletilememis.
    Arkadaşlar aranızda daha önce boyle bir sorun yasayan var mi? Yukarı primlenecek hissede alim emirlerini bloke edip (spek le birlikte anlaşmalı olarak,) sonra geri dönüşte mali kitleme operasyonu olabilir mi?
    Bu konuda görüşlerinizi paylasirsaniz memnun olurum.

5.  Alıntı Originally Posted by gabros Yazıyı Oku
    Arkadaşlar, bir hissede pasife farkli kademelerde üc tane emir girdim. İlk ikisinin kademe düşmesine rağmen gerçekleşmediğini gördüm. İkisi de hala bekleyen emirlerde görünüyordu. Bir yanlışlık mi var yoksa, hesaba geçti de ben mi göremiyorum diye emirleri 1 er lot olarak değiştirdim. Baktım, bekleyenlerde 1 er lot olarak revize olmuş. Daha sonra iki kademe alta üçüncü emri yazildim pasife, kademe düşmesine rağmen o da gerçekleşmedi. Bir dakika sonra hisse tırmanışa geçti ve yaklaşık yüzde 5 primlendi. 15 dk lık bu yükseliş trendi sonlanip, geriye dönüş başladığında elimize birakacaklar diye dusunup, son girdigim emri de 1 lot olarak bekleyenlerde revize ettim. Yazildigim 1 lotluk bu uc emir geri düşüşte gerçekleşti.
    Kurumla görüştüm, önce anlık bir sistemsel hata dediler. Olayı detaylandirip islemleri incelettirince yirmi dakika boyunca teknik bir sirun nedeniyle yazdigim emirleri biste gönderemediklerini söylediler. Ben de sistemden mi acaba diye düşünüp, başka bir hisseder ayni zaman aralığında hisse alıp sattigimi söyledim. Cevaben geri dönüşlerinde aynen sunu yazmışlar; ayni sure içinde 14 farklı hisseder 19 ayrı hesapta toplam 25 emirde ayni sorun yaşanmış ve girilen emirler, aracı kurum tarafindan biste iletilememis.
    Arkadaşlar aranızda daha önce boyle bir sorun yasayan var mi? Yukarı primlenecek hissede alim emirlerini bloke edip (spek le birlikte anlaşmalı olarak,) sonra geri dönüşte mali kitleme operasyonu olabilir mi?
    Ben art niyet olacağını düşünmüyorum. Sistemsel hatalar oluyor, bu pazartesi sabah forex veri sisteminde hata vardı, vakıf ve ziraat yatırımdan hiçbir hisse alıp satamadım mesela.
    Speklerin elinde öyle kozlar var ki bu tip işlemlere tenezzül etmezler bile...

ytd

6. Eyvallah ustad, sağolasın.

7.  Alıntı Originally Posted by BabaKartal Yazıyı Oku
    Iki ayda neredeyse % 50 düştü seçim var diye 2.22 den 1.30 düştü... bana 20 kademe yukselmesinimi ornek gösteriyorsun. Bugün kac 1.48 ama 1.3* rakamlari gormek için can atıyor. Tepeden 74 kademe aşağıda! Sen sevmeye devam et kardeş.
    ben her firsatda dusen kagidi sevmedim sevmeyeceğim.

Düşerse alıcoyım, yükselirse satıcıyım

8.  Alıntı Originally Posted by gabros Yazıyı Oku
    Arkadaşlar, bir hissede pasife farkli kademelerde üc tane emir girdim. İlk ikisinin kademe düşmesine rağmen gerçekleşmediğini gördüm. İkisi de hala bekleyen emirlerde görünüyordu. Bir yanlışlık mi var yoksa, hesaba geçti de ben mi göremiyorum diye emirleri 1 er lot olarak değiştirdim. Baktım, bekleyenlerde 1 er lot olarak revize olmuş. Daha sonra iki kademe alta üçüncü emri yazildim pasife, kademe düşmesine rağmen o da gerçekleşmedi. Bir dakika sonra hisse tırmanışa geçti ve yaklaşık yüzde 5 primlendi. 15 dk lık bu yükseliş trendi sonlanip, geriye dönüş başladığında elimize birakacaklar diye dusunup, son girdigim emri de 1 lot olarak bekleyenlerde revize ettim. Yazildigim 1 lotluk bu uc emir geri düşüşte gerçekleşti.
    Bahsettiğiniz olay ozgyo da benim de başıma geldi. Satış emri vermiştim emir iletilmemiş. Malum galip kağıdı hisse. Benim fiyatın üstüne çıkıp 15 kademe aşağı düştü 1 2 dakika içinde. Aracı kurumu aradım böyle böyle diye. Aradaki 15 kademe farkı ödediler. Siz de emir iletilmeme sonucu zarar ettiyseniz kurumunuzdan zarar talebinde bulunabilirsiniz.

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 32/427 İlkİlk ... 2230313233344282132 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •