Sayfa 53/420 ÝlkÝlk ... 343515253545563103153 ... SonSon
Arama sonucu : 3360 madde; 417 - 424 arasý.

Konu: ZOREN - Zorlu Enerji

1. þükür endeks te 95 bin altý onay almadý..

2. bankalar mersine zoren tersine peeeee..zoren deolanlara allah sabýr versin.peruklumudur sakallýmýdýr nedir o patron .muhterem ve mübarek zaat larý iyi sewiyor peeee .okadar teknik çizim yaptýk paylaþtýk 1.38-1.4o üzerine atmasý lazým dedik 1.28 daralan üçgen var dedik burayý aþþðý kýrarsa daha aþþaðý gider dedik.ama kime .daralan üçgeni aþþaðý kýrýnca maalesef hedef i artýk 1 e doðru papazý felan salmazlarsa olasý bir endeks göçmesinde 1 in altlarý bile görülebilier diye düþünürüm naçizane..ayrýyeten cuma günü papazý salarlarsa endeks 105-107 bine garan ve halk 9-10 aralýðýna gider diyede sesli düþünürüm

eþþeðe gümüþ kapta altýn versen ..eþþek için önemli olan sadece bir tutam ottur.uhuhuhahah))))
    Son düzenleme : guddupayyusu; 08-10-2018 saat: 17:36.

3. bu teknik paylaþým yatýrýmcýlar için yapýlmýþ týr.lütfen teknik bilmeyen kaba zurnalar sataþýp zar zar zarlayýpta þahsýma duhul olmasýn .uhuhauahaha)))

4. Sende hisse var mý yoksa aþaðý geldiðinde bir yerden alaçakmýsýn

5. Çünkü uzun zamandýr teknik meknik yapýyorsun gelmesini istediðin özel bir yer varmý alým için bizi uzman gözü ile aydýnlatýrmýsýn guddu

6. Ama þunu da merak ediyorum hissen yoksa niye bu kadar cýzýrtý yapýyorsun 😛😛😛

Duhul
    Feb 2017
    Ýkamet
    DÝDÝM/AFYON
    Gönderi
    1,267

8.  Alýntý Originally Posted by northerner Yazýyý Oku
    Ama þunu da merak ediyorum hissen yoksa niye bu kadar cýzýrtý yapýyorsun 😛😛😛
    elimde hisse yok..fakat teknik olarak gidebileceði yerler belli takip ediyorum..bankalardaki tepki bittikten sonra almayý düþünebilirim.fakat hem temel hem teknik açýdan pek iç acýcý görünmüyor..kýsa vadede 1.25 üzerine tepki verebilir ..fakat orta ve uzun vadede þu an düþüþ görünüyor..

Sayfa 53/420 ÝlkÝlk ... 343515253545563103153 ... SonSon

Yer Ýmleri

Yer Ýmleri

Gönderi Kurallarý

• Yeni konu açamazsýnýz
  • Konulara cevap yazamazsýnýz
  • Yazýlara ek gönderemezsiniz
  • Yazýlarýnýzý deðiþtiremezsiniz
  •