Sayfa 426/426 İlkİlk ... 326376416424425426
Arama sonucu : 3403 madde; 3,401 - 3,403 arası.

Konu: ZOREN - Zorlu Enerji

1.  Alıntı Originally Posted by beski Yazıyı Oku
    Milletin parasıyla iş yapıp, övünmek ANZ’nin ruhunu teslim almıştır; yapar mı yapar..
    Ben zoren’e girerken bu ihtimali hep göz önünde tutarak girdim ve bedelli yaparsa da gireceğim, o zevki yaşatmam ANZ’ye
    Bedelli yapacak olurlarsa;
    Sermaye tavanı 6 milyar, ödenmiş sermaye 5 milyar TL
    Sermaye tavanı/ödenmiş sermaye; 6 milyar/5 milyar= %20 maximum olur diye düşünüyorum.

Al-sat tut değildir
    Tşkr ederim Sayın Beski yeniden değerleme durumunu da düşünmemiz gerekiyor %20 sermaye artırımı olur o fazla etkilemez aksi olursa ona hazırlıklı olmak gerek.Selamlar

2.  Alıntı Originally Posted by kafkaskartalı Yazıyı Oku
    Değerli üstsdlarım zorlu enerji nin bir bedelli daha yapma olasılığı varmı bedelli muhabbeti beni yoruyor bıktım vallahi ?!?!!!!!
    Ben üstadlardan biri değilim ama kendi adıma cevap vereyim , bu mümkün değil böyle olsa zoryene müşteri bulamaz , böyle bir majör hata olmaz bu süreçte diye düşünüyorum ama, süreç tamamlandıktan sonra herşeyi bekleyin veya beklemeyin
    No animal will sleep in a bed /with a sheet. Duyda sakın inanma .

3.  Alıntı Originally Posted by Desidero74 Yazıyı Oku
    Ben üstadlardan biri değilim ama kendi adıma cevap vereyim , bu mümkün değil böyle olsa zoryene müşteri bulamaz , böyle bir majör hata olmaz bu süreçte diye düşünüyorum ama, süreç tamamlandıktan sonra herşeyi bekleyin veya beklemeyin
    Tşkr ederim Sayın Desidero değerlendirmeleriniz kıymetlidir Saygılar

Sayfa 426/426 İlkİlk ... 326376416424425426

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •