Sayfa 366/749 İlkİlk ... 266316356364365366367368376416466 ... SonSon
Arama sonucu : 5988 madde; 2,921 - 2,928 arası.

Konu: VESTL - Vestel

1.  Alıntı Originally Posted by wracker Yazıyı Oku
    Bencede Sayin maharaja haksizlik ediyosunuz her zaman iyi niyeti yorumlari var su Anda endeks korkusuna sattigini soyledi ne var bunda
    anlamdım sn maharaj napmış ki bu kadar eleştiri aldı

2. Piramit girdiğinden beri tahtanın her tarafı oynuyor, sonu iyi olsun...
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

3. Bu kadar kademe boşlukla yürümesi mümkün değil diyip verdim ama güçlü duruyor ,demek ki malı çıkamadı halen...

Paylaşımlarım sohbet amaçlıdır...
    Bu forumda yazdığım yazılar yatırım tavsiyesi içermemektedir.Yazdığım yazıdaki ifadelerden etkilenip de yatırım yapan veya yaptığı yatırımdan vazgeçen kişilerin hareketlerinden sorumlu değilim.Tüm yazılarım paylaşım,sohbet ve geyikten ibarettir...

4. Bende pek iyi niyetli görmedim tahtadakıleri, ayrıca dolar boyle giderse yarın altıları dener... İnşallah yanılırım... pıyasa cambaza bak cambaza dıyor ama nereye kadar bakalım..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

Vesbe piyasa değeri 4.2 milyar TL yapıyor yüzde 95 den vestl payı 4 milyar TL yi bulmuş yani vestl .. totalde 4.4 milyar pd.. vesbe den başka malı yok mu. Çok ilginç fiyatlama bu bir gün dengeye gelir...

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Kaptaki Borçlanma aracı ihracı ve kredi derecelendirme haberlerini nasıl yorumluyorsunuz dostlar? Hisseye yansıması nasil olur?

7. tanıtım günü hala belli değil mi

8. Geliyor mu ne Mustafa varank fotoğraf paylaşmış

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 366/749 İlkİlk ... 266316356364365366367368376416466 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •