Sayfa 22/749 İlkİlk ... 1220212223243272122522 ... SonSon
Arama sonucu : 5988 madde; 169 - 176 arası.

Konu: VESTL - Vestel

1. Adaletin olmadığı yerde.. insanlık olmaz özgürlük olmaz ,düzen olmaz, saygı olmaz, bunlar gibi para kazanmak için her yol mübah anlayışlı yaratıklar çıkar kan emer... 100 bin altında iken endex 9.80 göster şimdi 101 bin üstünde sal aşağı

2. Kağıt bugün resmen tecavüze uğradı. Adiler

3. günaydın vestelin çilekeş ortakları,yahu niye kavga ediyorsunuz anlamadım.sen bildin ben bildim muabbetleriyle bi yere varılmaz...eskiden bu sayfada hiç kavga olmazdı.
    arada bir sebastian denen tahtanın spekine laf geydirip deşarj olurdu millet...hey gidi günler heyy

16.96 Since 27 Aralık 2023

4.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    günaydın vestelin çilekeş ortakları,yahu niye kavga ediyorsunuz anlamadım.sen bildin ben bildim muabbetleriyle bi yere varılmaz...eskiden bu sayfada hiç kavga olmazdı.
    arada bir sebastian denen tahtanın spekine laf geydirip deşarj olurdu millet...hey gidi günler heyy

Karikatür tam bizim peruklu yeminle. ;)))

Sent from my MI 6 using Tapatalk

5.  Alıntı Originally Posted by ahmetkececiler Yazıyı Oku
    Karikatür tam bizim peruklu yeminle. ;)))

Karikatürdekia dam yine paranın yarısını veriyor. Peruklu 10 lot kağıt kaptırdı mı geceleri uyuyamaz.
    ---------------------------------------------------------------------------------------------
    Ne tavsiyesi deliyim ben deli,,,

6. Dün 9.80 hareketini mal boşaltmak için mi yaptılar.. bu günkü hacim diplerde

7. Bugün cuma birde londra daki toplantı sonucu bekleniyor

8.  Alıntı Originally Posted by BARAN AĞA Yazıyı Oku
    Dün 9.80 hareketini mal boşaltmak için mi yaptılar.. bu günkü hacim diplerde
    Aracı kurumların şu sıralar sürekli önerdiği kağıtlar ortalamanın çok üzerinde hacimlerle işlem yapıyorlar. Ama muhtemelen dediğin gibi dün 9,80 den malı boşaltan büyükler almak için daha düşük seviyeleri bekliyor. Küçük yatırımcı da aracı kurumların oyuncağı olmuş oradan buraya sürükleniyor.
    ---------------------------------------------------------------------------------------------
    Ne tavsiyesi deliyim ben deli,,,

Sayfa 22/749 İlkİlk ... 1220212223243272122522 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •