Sayfa 582/749 İlkİlk ... 82482532572580581582583584592632682 ... SonSon
Arama sonucu : 5988 madde; 4,649 - 4,656 arası.

Konu: VESTL - Vestel

1. eskiden ne güzel teknik grafikler paylaşılırdı.

2. 30,30 ilk direnç sanırım 3 kez denedi üstünde kalamadı
    güçlü bir alım dalgası ile geçersek 30,30 u ve haftalık grafikteki 30,50 direnci de geçilirse önü açılır

3. Öyle yaldır yaldır düşersen 29 dan alıp 30 dan satarlar deniz yatirimdaki gibi bedava para dağıttılar tahtada 24-25 olacak diye şimdi git 31 e 32 ye yeni yolcuları al dön yine 28 e. Olan 33 ve üstü maliyetli olana oldu temettü zengini olacak onlar da artık

4. Temkinli olmadan ısrarla yükselecek havası pompalayan,millete coşkuyu veren grafik üstatları düşüşlerden sonra sine-i millete çekilmiş sanırım.

5. haftalık trend araliığı 27-44 tl
    orta-uzun vade alım yapan ya da yapacaklar için trend dibine yakın yerler güvenli yerler olabilir.trendine sadık bi hisse.
    32 tl üzerinde kağıt rahatlayacaktır.Zaten şu an günlükte pozitif uyumsuzluk mevcut.
    kısacası görünüm pozitif

6. https://www.elektropraktiker.de/nach...-im-adac-test/

Vestel in evc04 ürünü adac testinde iyi puanlar almış sanırım.
    Yabancı dil olmadığı için Türkçe çeviriden anladığım kadarıyla yazdım.

Testte ikinci sırayı kapmış.

Adac testi ne bilmiyorum, ben Türkçe çevirinin yalancısıyım. Herhalde iyi bir şeydir

"politikada hiçbir şey kazayla olmaz. olmuşsa, öyle planlanmıştır."
    abdülselam özatak, fethi sekin, ömer halisdemir, turgut aslan, kaşif kozinoğlu...

7.  Alıntı Originally Posted by tilkiii Yazıyı Oku
    https://www.elektropraktiker.de/nach...-im-adac-test/

Vestel in evc04 ürünü adac testinde iyi puanlar almış sanırım.
    Yabancı dil olmadığı için Türkçe çeviriden anladığım kadarıyla yazdım.

Testte ikinci sırayı kapmış.

Adac testi ne bilmiyorum, ben Türkçe çevirinin yalancısıyım. Herhalde iyi bir şeydir

"politikada hiçbir şey kazayla olmaz. olmuşsa, öyle planlanmıştır."
    Sayın tilki adac bir ürünün belli standartlara sahip olup olmadığını belirleyen testleri yapan kurum, alman otomobil kurumu kısaltması, genellikle otomobil ve ürünlerine yönelik araştırma yapıyor. Bu tarz ürünlerin tercih sebebi olarak adac testinden aldığı yüksek puan önemli bir ayrıntıdır, evlerdeki şarj cihazı sayısı elektrikli araba satış sayısına paralel büyüyecektir, bu pazar taze ve rekabete açık ancak Vestel in bu alandaki yatırımı gelecek açısından çok önemli amiyane tabirle köşeyi kapmış Vestel artık müşterinin gelmesini bekliyor, ben başta zoren de pozisyon arttiriyordum ancak batarya teknolojisinde yatırımı Vestel tarafında gorunce agresif pozisyonumu Vestel e aktardım, tabi bu konulardaki verim uzun süre sonra etkisini gösterecektir

8. Vestel sessiz sedasız cep telefonu işinden çekildi sanki...

En son 2019 Kasım ayında Z40 modelini çıkarmıştı. Gerçek bir başyapıt yapmışlardı fakat para kazanamıyorlar sanırım.

Tüketici de snop mallara eğilimli olunca böyle oluyor.

Sayfa 582/749 İlkİlk ... 82482532572580581582583584592632682 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •