Sayfa 522/749 İlkİlk ... 22422472512520521522523524532572622 ... SonSon
Arama sonucu : 5988 madde; 4,169 - 4,176 arası.

Konu: VESTL - Vestel

1. Herkesi çok iyi anlıyor ve saygı duyuyorum.
    Bende tepeden girdim
    Temel analiz ve yükselen trende güvendim
    Şu noktada satmam benim için anlamsız hale geldi çünkü zarar çok oldu beklemek zorundayım ve üzgünüm
    Hepimiz birikimlerimizi arttırmak için buradayız ama ne yazık ki Türk borsası kumarhane mantiğinda işliyor
    not kumarhanede bile kazanmak daha kolay

Burada önemli olan burası bir forum herkes bırakalım fikrini söylesin kimi çıkar uçar kaçar kimi batar diyebilir. Önemli olan kırıcı olmamak
    Birbirimize saygı duyalım fikirlerimizi paylaşalım
    Birbirimizi suçlamak ile elimize birşey geçmez.
    Bindik bir alamete sanırım gidiyoruz kıyamete

Biz bundan sonrasını konuşalım ne olabilir iyi veya kötü

2. https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/922493

Dannanın kuyruğunun koptuğu an.
    Sen 38.50 TL'de tahtada işlemler dönerken 36.50 TL'den birilerine malı satarsan yabancı kaçar gider.
    O günden sonra BofA üzerinden yabancı yatırım tam 4.5 milyon lot satıp 0 lot alım yaptı.

Her zaman söylemeye devam edeceğim : 31 Mart 2021 tarihi bu hisse için kara bir gündür.
    31 Mart 2021 bu tarihi unutmayın.

Sayın patronumuz dürüst işadamı ky dostu haşmetli değerli insan Ahmet Nazif Zorlu bey sana müteşekkiriz.
    Zarar etsek de her zaman sen haklısın. Hisseyi mahveden ve zararı hak eden biz ky'yiz.

3. Bana BofA'nın 15-20 gün boyunca 0 lot alımla sürekli mal sattığı bir tahta gösterin.
    BofA'ya ne oldu da borsanın %10 düştüğü günlerde bile Vestl'den mal alan BofA 1 Nisan'dan itibaren tüm alımlarını sıfırladı?
    31 Mart günü ne oldu da BofA tamamen satışa geçti?

31 Mart günü ne oldu ??????

4. Düşüş çok uzadı yabancı satışı da yoruyor ama bunu Arçelik de de gördük iki kere biri 15 lerden diğeri Hitachi alımı sonrası ağır terste bırakmıştı, Akbank i ülke batmiscasina satmıştı yine, bofa da bı yerde duracaktır durmasa da kârlılık artışı is modeli düzgün gidiyor işler ay sonu bilanço ile kafalardaki soru işareti kalkacaktır inşallah, bu enflasyonda hisselerin buralarda kalmasına ihtimal vermiyorum orta vadede

5.  Alıntı Originally Posted by alikkkk Yazıyı Oku
    Düşüş çok uzadı yabancı satışı da yoruyor ama bunu Arçelik de de gördük iki kere biri 15 lerden diğeri Hitachi alımı sonrası ağır terste bırakmıştı, Akbank i ülke batmiscasina satmıştı yine, bofa da bı yerde duracaktır durmasa da kârlılık artışı is modeli düzgün gidiyor işler ay sonu bilanço ile kafalardaki soru işareti kalkacaktır inşallah, bu enflasyonda hisselerin buralarda kalmasına ihtimal vermiyorum orta vadede
    Sen temettüyü genel kurulda onaylayıp temettü tarihini Coca-Cola sırrı gibi saklayan bir şirkete yabancı yatırımcı olsan yatırım yapar mısın?

6.  Alıntı Originally Posted by coletta Yazıyı Oku
    Bu ihtimal zor hocam, yatırımcı lehine bişey aciklamaktan imtina ediyolar.

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Benim de kafamda acizane (bu konuda) şöyle bir senaryo var..
    Patron anlaşmalı olarak 4 milyon vesbe lotunu 55 ten sattı..
    Ama alıcıya, daha sığ olan vesbe yerine VESTL tahtasında belli bir seviyeye kadar at kosturmasina izin verildi.. Çünkü patron izin vermeden kimse bu baskıya yeltenemez.

Prestijini ve güvenilirliğini zedelemek pahasına göz yumulan bu operasyonun bitmesiyle YK temettü tarihini açıklayacak..

Patron, gelecek sorulardan kaçinmak için GK toplantısına katılmadı (5 dak gözüküp ayrılmış dediler)..
    Dediğim gibi senaryodur.

ARGE de denetimde komşular var fabrika çalışıyor hiç bir problem yok burada yapılan operasyon yüksek kar beklentisi olmamalı ama yoksa içerden haber alınır ve böyle salma olmazdı neyse 28 liraya kadar bekleyeceğim orada zarar edip cikarim canım yanar unutmam hiç olmazsa

8. Bir de patron okuyor küfürleri o yüzden üzülüp böyle yapıyor diye açıklama yapanları anlamıyorum. Koskoca patron iki hissedarı takip ediyor, bu bana küfretti görecekler günlerini diyor? 6 lira temettü dağıtacak da 3 taksitte ne zaman belli değil... Sanki altın yumurtlayan tavukmuş da değerini bilmiyor muşuz. Alan alır, satan satar ama bu hareketlere müsade eden patrona kimse saygı duymaz.

Sayfa 522/749 İlkİlk ... 22422472512520521522523524532572622 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •