Sayfa 59/81 İlkİlk ... 949575859606169 ... SonSon
Arama sonucu : 641 madde; 465 - 472 arası.

Konu: KRDMB - Kardemir Karabuk Demir Çelik Sanayi ve Ticaret A.Ş. B Tipi

1. Aynı mal corc, coni, HANS, arkadaş, yapmayın vermeyin d'nin satış fiyatı altında malınızı, verirlerlerse a. Ve b nin fiyatına ok.

2. Bilanço ile d den çok daha hızlı gidebilirler.

KRDMA Konsolide 2018/12 Aylık DÖNEM KARI (ZARARI): 814259158 Yıllık Değ%:224 Ana Ortaklık Payları: 814484550 Yıllık Değ%:224

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

KAP : KARDEMİR KARABÜK DEMİR ÇELİK SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
    KRDMA, KRDMB, KRDMD

Olağan Genel Kurul Toplantısı

02.04.2019 -14:00

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

5. A-B yatırımı yapan arkadaşlar. Buraları çok ıssız bırakıyoruz. D kadar olmasa da burda da ky var. Biraz da buralara yazsak nasıl olur?

6.  Alıntı Originally Posted by No_DeaL Yazıyı Oku
    A-B yatırımı yapan arkadaşlar. Buraları çok ıssız bırakıyoruz. D kadar olmasa da burda da ky var. Biraz da buralara yazsak nasıl olur?
    bugün tüm heyecanımızı sevincimizi kursağımızda bıraktılar,elbet buralar artık çok ucuz gerçek değerlerine ulaşacaklar er geç ama yine de böyle güzel bilançonun üstüne bu düşüş moral bozucu oldu

bir de A-B epey zamandır beraber hareket ediyordu bu gün B aleyhine 4 kademe fark oluştu bu da ayrı bir hüsran oldu,ben de ful A ve B deyim,şu an grup içinde en ucuz kalan B oldu

7.  Alıntı Originally Posted by different Yazıyı Oku
    bugün tüm heyecanımızı sevincimizi kursağımızda bıraktılar,elbet buralar artık çok ucuz gerçek değerlerine ulaşacaklar er geç ama yine de böyle güzel bilançonun üstüne bu düşüş moral bozucu oldu

bir de A-B epey zamandır beraber hareket ediyordu bu gün B aleyhine 4 kademe fark oluştu bu da ayrı bir hüsran oldu,ben de ful A ve B deyim,şu an grup içinde en ucuz kalan B oldu
    A ve B de Sanko yatırımdan bir gerizekalı 27 Şubatta 2.52 'den 270.000 lot A , 800.000 lotta B aldı. Cuma günü de tüm bu malı zararına verdi. Muhtemelen açığa alım yapan veya kredili işlem yapan çömezim biriydi.

Düşüşün en büyük sebebi o. O salaktan başka ciddi bir satanda kimse olmadı zaten.

Sayfa 59/81 İlkİlk ... 949575859606169 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •