Sayfa 52/86 İlkİlk ... 242505152535462 ... SonSon
Arama sonucu : 686 madde; 409 - 416 arası.

Konu: KRDMA - Kardemir A

KRDMA Konsolide 2018/12 Aylık DÖNEM KARI (ZARARI): 814259158 Yıllık Değ%:224 Ana Ortaklık Payları: 814484550 Yıllık Değ%:224

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

KAP : KARDEMİR KARABÜK DEMİR ÇELİK SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
    KRDMA, KRDMB, KRDMD

Olağan Genel Kurul Toplantısı

02.04.2019 -14:00

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

3. Hisse başı 71küsür kuruş kar 22 kuruş temettü

Eyyyyyy spek, eyyyyy piyasa denen olgu, a,b, d hisselerinin tüm hakları aynı, aynı kumaş , aynı temettü pay fiyatları da aynı olmalıdır.

Bende kalkmış farklı sektörde işlem gören pay başına 37 küsür kar getiren TİRE' den bu neden ucuz diye kızıyorum.

PİYASA BU İŞİ ÇÖZMELİ.

4. A-B yatırımı yapan arkadaşlar. Buraları çok ıssız bırakıyoruz. D kadar olmasa da burda da ky var. Biraz da buralara yazsak nasıl olur?

5.  Alıntı Originally Posted by No_DeaL Yazıyı Oku
    A-B yatırımı yapan arkadaşlar. Buraları çok ıssız bırakıyoruz. D kadar olmasa da burda da ky var. Biraz da buralara yazsak nasıl olur?
    Yazsakda yazmasak da aslında en kıymetlisi A sonra B gelir,temettüden yana hepsi aynı,D ile fiyat farkı giderek kapanıyor,kapanmak zorunda fazlası da olabilir.4.çeyrekte 246 milyon ertelenmiş vergi gideri bir daha görmeyeceğimiz kötü sürpriz oldu .Krdmr 2018in her çeyreğinde ort.400 milyondan fazla esas faaliyet karı üretti,2019 daha güçlü olabilir.Brezilya kazası etkisiyle dünya demir-çelik fiyatları yılbaşından bu yana %5-8 yükseldi.

***KRDMA* *KRDMB* *KRDMD*** KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU( Pay Alım Satım Bildirimi

***KRDMA******KRDMB******KRDMD*** KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU( Pay Alım Satım Bildirimi )

Yapılan açıklama düzeltme mi? Hayır
    İlgili Şirketler KRDMA

Açıklamalar Sermaye Piyasası Kurulu'nun Seri: II, No:15.1 Sayılı Tebliği kapsamında Yolbulan Çelik Sanayi ve Ticaret A.Ş. tarafından Kuruluşumuza gönderilen pay alım satım işlemlerine ilişkin açıklama ekte yer almaktadır.
    Bildirimlerin MKK tarafından KAP'a aktarılarak kamuya duyurulmuş olması, içeriğinin MKK tarafından incelendiği, teyit ya da tekeffül edildiği anlamına gelmez.

http://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/744972

BIST

(05/03/2019 - 09:16:46)

7. Ayak oyunları...
    Vakfın piyasaya çıkan 7 milyon lotunun peşindeler...
    A yı iyi toplayabilirlerse yönetimdeki güçlerini artırabilirler...
    Zaten bütün bu atılan taklalar bu yüzden...
    Kimse böyle dev bir şirketin yönetimini elinden kaçırmak istemiyor...
    Çünki KRDMR kendilerinin diğer şirketlerini çok güzel besliyor...
    N'olacak ki devlet vaktinde böyle cevherden-mamüle dev bir tesisi yapmış...
    Borsa ayak oyunları ile millete ait dev fabrika babalarından miras kalmış gibi bazılarının at koşturduğu alan olmuş...
    Olan, ky. lara oluyor...

Sayfa 52/86 İlkİlk ... 242505152535462 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •